תמונות ראשונות למשחק הרשמי 2016 Tour de France

Cyanide Studios שחררו תמונות ראשונות מהמשחק הרשמי של טורניר רכיבת האופניים Tour de France 2016 לקונסולות ולמשחק ניהול רוכבי האופנים אשר יוצא למחשבים הביתיים.

שני משחקים ילוו את טורניר האופניים המפורסם בעולם, הלא הוא הטור דה פרנס. הראשון, סימולטור ספורט אשר נותן לנו את האפשרות לשלוט על גדולי הרוכבים בעולם במהלך הטור דה פארנס וטורנירים נוספים ויצא ל-Xbox One ו-PlayStation 4 . בנוסף, המשחק Pro Cycling Manager 2016 ,מאותו סטודיו, יצא למחשבים הביתיים ויתן לשחקן אפשרות לנהל קבוצת רוכבים משלו, משלב הגיוס ועד התחרות בטורנירים שונים.

החידושים לגרסה העדכנית ל-Tour de France יכללו, בין השאר, שיפורים גרפיים ושלבים ריאליסטים עוד יותר. כמו כן, הוכנסו שיפורים למצב בניית קבוצה ואפשרות "לזרוק את האופניים קדימה" בסוף מירוץ על מנת להרוויח עוד כמה סנטימטרים – בדיוק כמו במירוצים האמיתיים. שינוי נוסף הוא הפיכת מצב משחק האתגרי, אשר מודד את יכולת השחקן לנחות, למולטיפלייר.

גרסת ה-PC למשחק, תכלול עדכונים לממשק ול-AI, השפעות פסיכולוגיות על הרוכבים, תמיכה ב-Steam Workshop ומערכת מחודשת לחלוטין של מולטיפלייר. אולפני Cyanide Studios אחראים למשחקי ניהול קבוצות ספורט נוספים ולמשחק הספורט/פנטזיה Blood Bowl. המשחקים יצאו ל-Xbox one, PlayStation 4 ול-PC ביוני 2016.

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה