טריילר ראשון לסדרה של הארלי קווין ישירות מקומיקון ניו יורק

  DC שיחררה טריילר ראשון לסדרת האנימציה החדשה של הארלי קווין עם מדובבת מפתיעה.

נראה ש-DC מתכננת להפציץ אותנו בתוכן כדי לנסות לשווק את שירות הסטרימינג החדש שלה וכל הסדרות שהוא המכיל.
התוספת החדשה לתוכן האקסקלוסיבי לשירות תהיה סדרה של הארלי קווין, שותפתו לפשע של הג’וקר בעבר, אנטי-גיבורה בכוחות עצמה בהווה.
הדמות, שמקורה דווקא בסדרת האנימציה של באטמן משנות ה-90, תדובב על ידי לא אחרת מאשר קיילי קווקו (פני מ-“המפץ הגדול”) ונראה שהיא עושה עבודה לא רעה בכלל בטריילר.

בטריילר רואים את הארלי שוברת את הקיר הרביעי ומדברת אל קהל הצופים ומזמינה אותו לצפות בסדרה החדשה, בעודה יושבת במאסר ב-Arkham Asylum.
ניתן לראות שהיא יושבת בתא עם חברתה הטובה מהקומיקס פויזן אייבי, והטריילר אף כולל הופעת אורח של באטמן.

מאחר ובתוכן האנימציה DC מצליחה ליצור סרטים שמתקבלים יותר טוב על ידי הקהל מאשר Marvel, לא כמו בסרטי הלייב אקשן של 2 האולפנים, נראה שהחברה בחרה לנסות לשווק גם את האנימציה לקהל הרחב כחלק מהשיווק של שירות הסטרימינג החדש.

הטריילר נראה מאוד מודע לעצמו ולדעת הקהל, כאשר אייבי אומרת להארלי שבוודאי לא יהיו צופים לתכנית שלה מאחר ודעת הקהל נוטה שלא לאהוב את התוכן של האולפנים, ועל כל שהתוכן של החברה נוטה להיות אפל ואפרורי.

הארלי, בדיבובה של קיילי, טוענת כי בסדרה שלה זה יהיה אחרת, וכי הקהל ייהנה מכל הטוב שהיא יכולה להציע, בין היתר אקשן וקומדיה.
נראה שעבודת הדיבוב של קיילי נראית לא רעה בכלל ובהחלט מתאימה לדמות של הארלי.

הסדרה תצא לשירות הסטרימינג של DC בארצות הברית וכרגע לא ידוע איך תשווק במדינות אחרות, אך ניתן להניח כי ככל הנראה כרגע תשווק בנטפליקס באירופה, בדומה לסדרה Titans החדשה.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה