הארי פוטר – חיות קסומות והיכן אפשר למצוא אותם חוזר בטריילר חדש!

המנגינה בראש כבר מתנגנת, הסמל המפורסם נראה לעיניים והאווירה של לונדון הקרירה והקסומה כבר מציפה את הגוף. מכירים את התחושה? כנראה שיצא לכם לראות את הטריילר לחדש לסאגת הילדות המפרסמת בעולם, “הארי פוטר”, וסרטה החדש, הארי פוטר – חיות קסומות והיכן אפשר למצוא אותם.

אבל הפעם, הארי ממש ממש לא שם, ובספק אם יהיה.

הארי פוטר – חיות קסומות והיכן אפשר למצוא אותם, הוא השם הארוך ביותר שניתן לאחד מהסרטים בסאגה. הוא לא יהווה המשך, אלא ספין אוף. ספין אוף, אם אינכם מודעים למושג, הוא סרט המשך, אבל לא של הדמויות המרכזיות, בדרך כלל. הוא עוקב אחרי עלילה שונה, וציר זמן שונה. לפעמים לפני הסרט המרכזי, ולפעמים אחרי.

הסרט החדש עדיין לא התמקם בציר הזמן של הארי פוטר, ויכול להיות שיהווה המשך ישיר מהנקודה בה עצרנו, ויכול להיות שדווקא יתרכז בסביר יותר, התקופה לפני.

אז מה ראינו בטריילר?

אדי ריידמן בלבוש וויקטוריאני ושיער מסודר, בהחלט מרגיש כאילו יצא מטקס סיום של הוגוורטס. שלטים שמזכירים מערכת בחירות ממלחמת העולם השנייה, אבל רגע-

אמריקה?

הטריילר לוקח אותנו רחוק מהמקום בו הארי פוטר נראה לאחרונה, היישר ליבשת אחרת לגמרי – אמריקה.

הכוכב הראשי, עוזב את לונדון כדי לקחת אותנו למקום רחוק הרבה יותר. שם, כנראה, נמצא את עצמנו במלחמת בחירות, ובו זמנית גם נחקור עולם שלם של קסמים, שעדיין לא נראו.

השם, יכול לבלבל. אלו מבינכם שקראו את הספר בשם הדומה, מכירים אותו כמילון לחיות השונות, אבל כן, מדובר על עלילה מטורפת שלא מזכירה את הא-ב של החיות הקסומות.

לאדי, מצטרפים שלל שחקנים נוספים. ביניהם תמצאו את האדם ונקודת החן, קולין פארל, שתפקידו עדיין לא מוכר לו, אך כנראה יהווה חלק גדול מהעלילה.

לצערי, אם ציפיתם להזכרים על העלילה המקורית, תוכלי לשמוע רק את שמו של אלבוס דמבלדור, אך חוץ מההזכר הקטן הזה, תאלצו להיפרד רשמית מהשלישייה המפורסמת, כי היא לא תראה על המסך הגדול שוב.

נחזור עם עדכונים בהמשך!

 

אודות Michal Levin

מיכל לוין, 17. גיימרית, גיקית ואספנית. מתמחה בצפיית בינג' לכל סדרה אפשרית ובזמני הנותר עוסקת בקולנוע.

השאר\י תגובה