הארי פוטר

קיומו של משחק תפקידים המבוסס על ספרי הארי פוטר הודלף

מישהו הדליף טריילר חדש באורך דקה ממה שנראה כמו משחק תפקידים חדש בעולם הקוסמים של הארי פוטר

בשנה שעברה חברת Avalanche Software, מפתחת סדרת המשחקים Disney Infinity, שנמכרה לחברת Warner Bros. Interactive על ידי חברת Disney Interactive Studios, פרסמה מודעות דרושים למשחק תפקידים AAA מבוסס מנוע Unreal 4. במודעה עצמה צוין שלמועמד צריכה להיות הבנה עמוקה של התרבות והתחביר הבריטי, מה שהוביל רבים למסקנה שהחברה עובדת על משחק ביקום של הארי פוטר.

כעת מתברר שהשמועות האלה עשויות להיות נכונות. גורם אנונימי העלה לאתר Youtube סרטון באורך של יותר מדקה בו ניתן לראות משחקיות מתוך מה שנראה כמו משחק תפקידים חדש המתרחש ביקום של הארי פוטר.

בתיאור הסרטון המדליף גם פרסם אינפורמציה בסיסית בנוגע למשחק. לפי מה שכתוב שם המשחק מתרחש במאה ה-19, יותר ממאה שנים לפני עלילת הספרים.

אתם תשחקו בתור קוסם, שהתקבל באיחור להוגוורטס (אתם תתחילו רק בשנה החמישית). לדמות שלכם יש יכולת ייחודית שמאפשרת לכם לעקוב ולזהות שרידים של קסם עתיק.

כשאתם מגיעים להוגוורטס דברים מוזרים מתחילים להתרחש ביער האסור ובתוך הטירה עצמה. ביחד עם פרופסור אלעזר פיג, אתם תצאו למסע דרך אזורים מוכרים וחדשים ביקום של הארי פוטר במטרה לגלות מה גורם לדברים המוזרים האלה.

במהלך המסע שלכם תוכלו לרקוח שיקויים, ללמוד קסמים חדשים ולגלות חיות מופלאות. אתם תלחמו בקוסמים אפלים, גובלינים ויצורים אפלים אחרים כשגורל כל עולם הקוסמים מונח על כתפיכם.

ברמת המשחקיות תוכלו לעצב את דמותכם כאוות נפשכם ולבחור את מינה. תינתן לכם גם האפשרות להתמקצע באחד משמונה סוגי קסם שונים, תוכלו לבחור לאיזה בית בהוגוורטס להשתייך, עם אלו דמויות להתיידד והכי חשוב האם להיות קוסמים טובים או אפלים.

 

אודות דניאל לניאדו

במקור מרעננה, כיום מירושלים. סטודנט לביולוגיה, חובב סרטים ומשחקים מושבע.

השאר\י תגובה