2 כותבים מצטרפים לסדרה של הוקאיי

הוקאיי, אחד מגיבורי העל הידועיים של Marvel מגיע אלינו בסדרה חדשה של Disney+ ומתקדם לשלב הבא. הסדרה כבר נכללה ברשימת הסדרות של MCU שהתברגו בשירות הסטרימינג בסן דייגו קומיקון. כמו כן, דמותו מוכרת ב-MCU וכיכבה בשלל סרטי לייב אקשן של היקום כמו: "תור", "הנוקמים", "הנוקמים: עידן אולטרון", "קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים" ו"הנוקמים: סוף המשחק" בגילומו של השחקן ג'רמי רנר.

הסדרה הוסיפה מלבד לג'ונת'ן איגלה, תסריטאי הסדרה צמד כותבים -Katie Mathewson ו-Tanner Bean, ששיתפו איתו פעולה בעבר בדרמה הספורטיבית "Pitch". תוכלו להסתכל בפוסט שהעלתה Katie Mathewson בחשבון הטוויטר שלה, בו היא מגדירה את עבודתה החדשה כ"חלומית" וגם את של Tanner Bean:

 

 

פרטים נוספים בנוגע לסדרה:

הסדרה אמורה להתקדם בשלבי ההכנה שלה מכיוון שהסדרה עתידה לצאת בשידור בכורה ב-Disney+ ב-2021. בסדרה נראה את ברטון, האלטר אגו של הוקאיי שמומחה בצליפה ונהיה חונך של Kate Bishop. הדמויות הושפעו ממחברי יוצרי ספרי הקומיקס מ-2005- אלן היינברג וג'ים צ'ונג. נכון לעכשיו, אין ליהוק לדמותה של Kate Bishop והליהוק שהוצע בינתיים הוא של היילי סטיינפלד. המשיכו להתעדכן באתר שלנו ותעקבו אחרי פרטים נוספים שיחשפו בהמשך.

 

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה