מארק האמיל וכוכבים אחרים מלוהקים לסדרה של הי-מן

סדרת האנימציה המצופה של נטפליקס של הי-מן ואדוני היקום מקבלת מספר שחקנים גדולים לדיבוב, ביניהם כוכב "מלחמת הכוכבים" וקולו של הג'וקר, מארק האמיל

חברת נטפליקס תמיד ממשיכה להרחיב את הספרייה הגדולה שלה של סרטים וסדרות, בין אם זה עם סדרות לייב-אקשן או סדרות אנימציה, ואחד הפרויקטים המוצלחים של החברה היה "שי-רה ונסיכות העוצמה", אז לא מפתיע שסדרה של הי-מן בניהולו של קווין סמית היא בין העדיפויות הגדולות של החברה ולכן הוחלט לקחת את אחד המדובבים הגדולים בכל הזמנים, מארק האמיל, לתת את קולו לנבל הראשי, לצד מספר כוכבים גדולים אחרים.

האמיל, שדובב את צ'קי בחידוש האחרון של "משחק ילדים", עומד מאחורי מאות קולות שונים בסדרות, סרטים ומשחקים, עם הדיבוב הגדול ביותר שלו בתור הג'וקר בסדרת האנימציה של באטמן ומשחקי Arkham. אז לא מפתיע שהאיש שדובב את הנבל הגדול ביותר של DC יזכה לדובב את אויבו המושבע של הי-מן, סקלטור.

מולו ידובב את הגיבור השרירי כריס ווד, לנה הדי תדובב את איוול-לין, שרה מישל גלר את טלה, גריפין ניומן את אורקו, ליאם קונינגהם בתור Man-At-Arms, סטיבן רות בתור קרינג'ר, טיפני סמית בתור אנדרה, הנרי רולינס בתור טרי-קלופס, אלן אופנהיימר בתור Moss Man, סוזן אייזנברג בתור המכשפת, אלישיה סילברסטון בתור המלכה מרלנה, ג'וסטין לונג בתור רובוטו, ג'ייסון מיוס בתור סטינקור, פיל לאמר בתור הי-רו, טוני טוד בתור סקר גלו, קרי סאמרס בתור הכוהנת, קווין מישל ריצ'רדסון בתור איש-חיה, קווין קונרוי בתור מר-מן והארלי קווין סמית בתור אילינה.

קווין סמית' שיחרר את תגובתו לכל הליהוקים, שכמובן הוא עמד מאחורי רובם בתור אביה של הארלי ומעריץ גדול של קונרוי והאמיל.

אני לא מאמין את כמות הכשרון שיוצא לי לשחק איתו. צוות הכוכבים המדהים שרוב דייויד מ-Mattel וטד ביאסלי מנטפליקס אספו לסדרה שלנו "אדוני היקום" יגרמו לכל מעריץ ענק להבין שאנחנו מתייחסים לסדרה הזו ברצינות ושאנחנו מככבדים את העולם האגדי של איטרניה עם כשרון מהדרגה הראשונה.

כריס, שרה, מארק, לנה ושאר השחקנים והשחקניות המדהימים נתנו הופעות כל כך עוצמתיות ואמיתיות בתוכנית שכוללת נמר ירוק ענק! עם השחקנים המוכשרים האלו מאחורי הדמויות שלנו, זה יהיה קלי קלות להבלע בחרבות והקסמים של אופרת הסבון המדע הבדיונית שלנו.

עם רמת ההתרגשות של סמית וכמות הכשרון שצורף לפרויקט, אין ספק שסדרת האנימציה נהפכה להיות אחד הפרויקטים המצופים ביותר של החברה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה