הי-מן מקבל סדרת אנימציה בנטפליקס

סדרת האנימציה "הי-מן ואדוני היקום" מקבלת חידוש בשירות הצפייה הישירה של נטפליקס

2 סדרות אנימציה שתמיד רצו זה לצד זה היו "הי-מן" ו"שי-רה", 2 בני הדודים יצאו לאינסוף הרפתקאות יחדיו ובנפרד בסדרות אנימציה במהלך שנות השמונים, התשעים וגם היום.

סדרת האנימציה של הגיבורה הבלונדינית שי-רה זכתה להצלחה רבה בשירות הצפייה של נטפליקס וכעת, אחרי מספר עונות מאוד מעורכות, אנחנו זוכים לראות את בואו של בן דודה.

לפי דיווח חדש, נטפליקס תעבוד עם מחלקת הטלוויזיה של חברת Mattel על מנת להביא סדרה חדשה של "הי-מן ואדוני היקום". הסדרה תהיה ממוחשבת מאשר מצוירת כמו העיבודים הקודמים שלה ונכון להיום הולכים לקחת חלק בהפקת הסדרה אנשים שעבדו על "צבי הנינג'ה" ו"באטמן: הדור הבא".

סגן נשיא מחלקת הפיתוח העסקי וההפצה פרד סולי הגיב לדיווח:

"אדוני היקום" הוא אחד מהכותרים הגלובלים האייקונים ביותר בכל הזמנים. הצוות נרגש ליצור מחדש את הדמויות הקלאסיות באופן שיהיה מושך לילדים ומשפחות היום, בו בזמן לשמח מעריצים שגדלו איתן.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

באופן מפתיע, זו תהיה הסדרה השנייה בפיתוח של הכותר, עם סדרה חדשה תחת קווין סמית' כרגע בפיתוח, אבל ההבדל העיקרי בין השניים יהיה שהסדרה של סמית' תהיה אנימציה וזו תהיה אנימציה ממוחשבת.

מה שיהיה מעניין לראות זה מה יהיה העיצוב המחודש של הדמויות המוכרות. סדרת הנטפליקס "שי-רה ונסיכות הכוח" נתנה לגיבורה עיצוב מחודש וצעיר יותר שללא ספק זכה לתשומת לב חיובית מצעירים וצעירות, האם גם הי-מן יקבל את אותו מייקאובר? נחכה ונראה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה