Hearthstone Battlegrounds

Hearthstone Battlegrounds – הבטא הפתוחה זמינה כעת

כל מי שיש ברשותו משתמש ב-Hearthstone יכול כבר היום להתנסות במצב המשחק החדש Battlegrounds.

אם אתם לא נמנים עם אלו שרכשו כרטיס וירטואלי ל-BlizzCon 2019 וזכו להתנסות במצב המשחק החדש Battlegrounds בשבוע שעבר – אל דאגה כי כעת מצב המשחק החדש זמין לכלל משתמשי Hearthstone כבטא פתוחה.

אז במה שונה מצב המשחק Battlegrounds מהמשחק הרגיל אתם שואלים? ובכן, קודם כל משחק מפגיש אתכם עם עוד שבעה שחקנים כאשר לכל שחקן יש אפשרות לבחור בין 3 גיבורים. חידוש נוסף במצב המשחק הוא העובדה שאתם לא משחקים עם הסט קלפים שלכם וגם אין מנה. במקום זאת, את הקלפים תצטרכו לקנות כל תור מבין האפשרויות המוצעות לכם או לחליפין לשדרג את הקלפים הקיימים או להחליף אותם באחרים. ואם זה לא מספיק מרענין מבחינתכם, אז בנוסף לכך, הקלפים יבחרו את מי לתקוף באופן אוטומטי.

מ-Blizzard נמסר שהם מתכננים להרחיב את הסטטיסטיקות של כל שחקן ולהוסיף גיבורים וקלפים חדשים בעדכון הבא. בנוסף, עדכון גרסה 15.6.2 כבר זמין ואמור לסייע בלתקן באגים ולהפוך את המשחק למאוזן יותר.

Hearthstone אמנם נהנה מקהילה גדולה וחזקה אך ישנם משחקי איסוף קלפים אחרים המתחרים על ליבו (וזמנו) של הגיימר. האם Battlegrounds זה זריקת המרץ שהמשחק צריך? ז’אנר משחקי איסוף הקלפים הוא לא כוס התה שלי ולכן אשמח לשמוע מכם מה אתם חושבים על מצב המשחק החדש.

אודות יבגני

מוזמנים לעקוב אחרי בבלוג שלי: https://partgamer.blogspot.com

השאר\י תגובה