ביקורת ההרחבה Hearthstone Saviors of Uldum

Saviors of Uldum היא עוד הזדמנות עבור Blizzard לגרום לנו בעקביות לתת לנו עוד ועוד קלפים קלפים לקנות עבור החשבונות שלנו ב-Hearthstone, חבל שמצב המשחק לשחקן יחיד יגיע רק בעוד חודש

הרחבות הן עניין של שגרה במשחקי אספנות קלפים, בלי ההרחבות המשחקים יפסיקו להתקדם ואנחנו בתור שחקנים לא נוכל להמשיך לתת עוד ועוד כסף למפתחים. אין ספק ש-Blizzard יודעים לנהל שגרה כזו. בין אם מדובר ב-WoW או ב-Hearthstone אנחנו רגילים לקבל עדכונים שוטפים שמקדמים את המשחקים לאט לאט במשך שנים. והפעם אנחנו מדברים על Saviors of Uldum ההרחבה הרבעונית של משחק הקלפים הדיגיטלי והפופולרי Hearthstone. לפעמים, בתוך כל המשחקים המדורגים ושאינם מדורגים אנו שוכחים שיש גם סיפור למשחק הזה. והפעם, אחרי שבהרחבה הקודמת "The League of E.V.I.L" החליטו לגנוב את העיר הקסומה דאלארן, הם שמים את עיניהם על אולדום – מדבר מלא באוצרות קסומים – ועל "The League of Explorers" לעצור אותם. אם אתם לא מצליחים לעקוב, לא נורא, אתם ממש לא לבד.

אבל, עם כל הכבוד לסיפור, אנחנו כאן בשביל הקלפים והיכולות החדשות. נתחיל ביכולת "Reborn", קלפים עם מילת המפתח הזו עליהם, חוזרים ללוח אחרי שהם מושמדים עם חיים אחד. אמנם לא מדובר ביכולת שהופכת את המשחק על פיה, אבל עדיין היא יכולה להוסיף קצת עניין למשחק מדי פעם, במיוחד בשילוב עם יכולות אחרות כמו "Divine Shield". כרגיל, חמשת הקלפים האגדיים של ההרחבה נראים מעולה, לא שיש לי מושג איך הם מרגישים בפועל, כי לא שלפתי אחד. עוד אלמנט נוסף בהרחבה הוא בניית חפיסות עם קלפים ייחודיים בלבד ובלי כפילויות בכלל. ברגע שאחד מהקלפים האלו נכנס למשחק, במידה והחפיסה של השחקן היא באמת ללא כפילויות, הוא מקבל בונוס מרשים כמו למשל עשר נקודות נזק המחולקות אוטומטית בסוף כל תור בין המפלצות וחיילים של היריב.

Saviors of Udlom
אם אתם לא נהנים מהמסך הזה או מפתיחת חפיסות עדיף לחכות חודש

כל מקצוע מקבל גם קלף משימה חדש שבמידה ומקיימים את התנאי שכתוב עליו נקבל יכולות מיוחדת עבור הגיבור. מבחינתי המרוויח הגדול בתחום הזה הוא הצייד שצריך לזמן 20 יחידות והיכולת המיוחדת שלו היא להוסיף שתי נקודות עוצמה לכל היחידות וזו החפיסה האהובה עלי בהרחבה הזו. גם הפעם יש קלפים שעולים פחות אבל עוזרים ליריב כמו ה-"Generous Mommy" שלא שייך לאף חפיסה. הקלף עולה שלוש עבור יחידה של ארבע או חמש אבל הקלפים של היריב יעלו אחד פחות. מכיוון שההרחבה מתרחשת במדבר מסתורי וקסום, הקלפים מגיעים במוטיבים ממצרים העתיקה. מלבד מומיות נזכה לראות גם פרעונים, אלים מהפנתאון המצרי וסקראבים. הבעיה הגדולה ביותר שיש לי מההרחבה הזו היא העובדה שמצב המשחק שלה לשחקן יגיע רק עוד חודש. אני לא בטוח מה גרם למפתחים להפריד בין השחרור של הקלפים למצב המשחק לשחקן יחיד, אבל בלעדיו Saviors of Uldum הוא לא יותר מכמה קלפים חדשים שלא משנים את מהות המשחק.

Saviors of Uldum

ציון סופי - 8

8

טוב

הקלפים והאווירה נחמדים מאוד ומוסיפים למשחק הוותיק, אבל העובדה שצריך לחכות עוד חודש למצב המשחק לשחקן יחיד נתנה טעם לפגם בחוויה

User Rating: Be the first one !

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה