סיקור ההרחבה Hearthstone: The Dalaran Heist

חודש אחרי השקת ההרחבה Rise of Shadows, שחקני Hearthstone מקבלים את הרפתקת היחיד The Dalaran Heist. אבל גם שבועיים אחרי יציאת ההרפתקה, לא ברור לי מדוע היה צריך לחכות עבורה

אחרי שנכנסתי לראשונה לשחק Hearthstone לפני יותר מחודש עם יציאת ההרחבה Rise of Shadows, ניסיתי לראשונה את אחת ההרפתקאות לשחקן יחיד של המשחק – The Dalaran Heist. על מנת לפתוח את השלבים יש לשלם כ-300 מטבעות זהב, אותם אפשר לקנות עבור כסף אמיתי או להרוויח לאט תוך כדי משחק. כמובן, מדובר במטבעות המשמשות גם עבור קניית חפיסות קלפים. כרגע, יש ארבעה פרקים מתוך חמישה בשתי רמות קושי. בתחילת כל משחק השחקנים יכולים לבחור את סוג הדמות שלהם (לוחם/פלאדין וכו') ועליהם לעמוד בכל פרק מול שמונה אויבים ברמת קושי עולה. בסוף כל משחקון החפיסה מקבלת שדרוגים לבחירת השחקן, וגם דמות הגיבור מקבלת שדרוגים פעמיים במהלך כל פרק. מדי פעם הגיבור גם נכנס לפונדק דרכים ויכול לבחור לשדרג את החפיסה שלו בדרכים נוספות.

אני חושב שמדובר בטעות משמעותית שהפרקים האלו לא יצאו באותו זמן ביחד עם שאר חלקי ההרחבה, או לפחות שני הפרקים הראשונים. אני חושב שדווקא בתור שחקן חדש נהניתי מאוד מהמשחקים האלו שנתנו לי לחוות משחקים ברמה שאני עוד לא יכול לקיים באמצעות המצב הנוכחי של החפיסות והניסיון שלי. דרכי שדרוג החפיסה הן מאוד מגוונות ומכילות מאפיינים של בחירה ואקראיות יחדיו, מה שנכון כמעט לגבי כל חלק במשחק. האפשרויות השונות עוזרות לשחקנים חדשים להבין מה הסגנון האהוב עליהם. בנוסף, גם אם מפסידים אחרי כמה קרבות וצריכים להתחיל מהתחלה, ככל שמשחקים יותר עם דמות גיבור מסוימת, המשחק פותח לך אפשרויות נוספות, חפיסה התחלתית חדשה ועוד.

המפגש הידידותי בפונדק נותן לשחקנים דרכים שונות לשדרג את החפיסות שלהם

יש המון תוכן בתוך החבילה של The Dalaran Heist, עבור שחקנים חדשים הוא נותן אפשרויות להתנסות ולגלות מה הם אוהבים. אבל עבור שחקנים וותיקים ההרפתקה נותנות אפשרות להתנסות בחפיסות שלא תואמות את "חוקי הטורניר" עם 80 נקודות חיים לכל גיבור ושכל המפלצות לא יכולות לעלות מעל חמש נקודות מנה. אפשר לסכם את קו העלילה של ההרפתקה בתור "אושן 11" אבל בעולם של Warcraft ועם הרבה יותר קרבות. הסיפור עצמו לא ממש עניין אותי אבל האווירה של כל המשימות, מהבוסים עצמם ועד הדרך בה החפיסה משתדרגת, הייתה מעולה בעיניי. אבל זה מרגיש שלשבח משחק המתרחש באזארות' על האווירה או הפרזנטציה שלו זה בזבוז של מילים. מדובר באחת מנקודות החוזקה של WoW בכלל ו-Hearthstone בפרט. 

יש סיפור למשחק ואני בטוח שיש מי שמתעניין בו

The Dalaran Heist היא בעיניי קנייה שווה גם לשחקנים וותיקים, אבל בעיקר לשחקנים חדשים. המחיר עבור החבילה הוא 700 מטבעות, או שבע דולר, ואני חושב שזה מחיר הוגן עבור התוכן המגוון שאנחנו מקבלים עבור התשלום. עד עכשיו לא הייתי ממליץ לשחקנים חדשים לשלם עבור חפיסות במשחק אלא פשוט להתקדם ולהרוויח מטבעות לאט לאט, אבל אני חושב שהמשחק לשחקן יחיד (והעובדה שאתה משלם מחיר אחיד וחד פעמי) הופכות את זה לקנייה מומלצת גם עבור שחקנים חדשים. כרגע ארבעת הפרקים הראשונים של ההרפתקה זמינים והשלב החמישי והאחרון יהיה זמין בשישה ביוני.

The Dalaran Heist

ציון סופי - 8.5

8.5

מעולה

ההרפתקה ליחיד היא אמנם עוד שלבים עבור Hearthstone אבל מספיק שונה כדי לעניין שחקנים.

User Rating: Be the first one !

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה