הלבוי – טריילר ראשון לאיתחול של הגיבור האדום

אנחנו פשוט מוצפים בטריילרים של סרטי קומיקס והפעם אנחנו זוכים לטריילר הראשון של האיתחול לכותר “הלבוי” יחד עם פוסטר שאתם יכולים לראות למעלה.

עבור מעריצים רבים, שני סרטי “הלבוי” הראשונים של גיירמו דל טורו נחשבים בין סרטי הקומיקס הלא מוערכים ביותר בקולנוע. חוסר הערכה זו, ככל הנראה הוביל לסירוב של האולפנים להפיק סרט שלישי ואחרון לסדרת הסרטים של דל טורו בגלל גודל העלויות.

כעת, אחרי יותר מ-10 שנים, אנחנו רואים את חזרתו של השד האדום למסך הקולנוע. אחרי שגולם על ידי רון פרלמן האהוב, דייויד הרבור (“דברים מוזרים”) יגלם את הגיבור הלבוי בסרט החדש של Lionsgate. הנה הטריילר הרשמי:

השינוי בשחקן הוא כמובן מורגש אבל הוא לא בהכרח משהו רע. כמו שראינו את השופט דרד מגולם על ידי סילבסטר סטלון ואחרי זה על ידי קארל אורבן, גם פה אנחנו מקבלים שחקן חדש שיביא משהו שונה לתפקיד. אז השינוי הוא מזוהה אבל הוא לא מגדיר את איכות הסרט.

מה שכן, הסרט בהחלט מרגיש שונה מהסרט המקורי מ-2004, בעיקר בגלל השינוי של מיקום הסיפור לאנגליה מאשר ארצות הברית, ובגלל שאנחנו מזהים טון שונה והומוריסטי בסרט זה, טון שהיה מורגש יותר בסרט ההמשך “הלבוי 2: צבא הזהב”.

האם הטון החדש והשחקנים החדשים יצליחו להביא לנו את הגרסה הטובה ביותר של הלבוי עד כה? אני מניח שנגלה רק ב-12 באפריל. בכל מקרה, אני מצפה בקוצר רוח.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה