סרט המשך ל-“שומר הראש והמתנקש”: הם סוף סוף חוזרים

סמואל אל ג’קסון, ראיין ריינולדס וסלמה הייק חוזרים לקומדיית-הפשע בסרט ההמשך ל- “שומר הראש והמתנקש”, שיקרא- “The Hitman’s Wife’s Bodyguard”.

“שומר הראש והמתנקש” סיפר את סיפורו של מייקל ברייס (ריינולדס) שומר ראש בעל מזל רע, שנשכר להגן על אויב ותיק- דריוס קינקייד (ג’קסון), מפושע שאפילו מסוכן יותר ממנו. בסרט גם הוצגה סלמה הייק, כסוניה, אשתו הכלואה בבית סוהר של דריוס.

הסרט שילב בצורה מצוינת, אקשן עם סיפור מלא בקונספירציות של פשע, ביחד עם הרבה הומור- במיוחד בזכות הכריזמה הטבעית של ריינולדס. הסרט הרגיש משהו בין “חטופה” ל-“ג’וני אינגליש“, וכמו השילובים בסוגות, הוא גם קיבל ביקורות משולבות. בקופות לעומת זאת, הסרט הצליח בגדול, דבר שעושה סרט המשך ללא מפתיע בכלל.

עכשיו, אושר רשמית על ידי- Lionsgate, שלסרט החדש יקראו- “The Hitman’s Wife’s Bodyguard” והוא מחזיר את הכוכבים האהובים עלינו לתפקידים שלהם עם פטריק יוז, הבמאי המקורי של הסרט, בכסא הבמאי פעם נוספת. בינתיים לא קיבלנו את תאריך היציאה הרשמי, אבל לפי שמועות מגורמים שונים- ההפקה על סרט ההמשך אמורה להתחיל במרץ בשנה הבאה.

שאלה שעולה מידיעה זו היא מאיפה הסרט יתחיל, בהתחשב בזה שהסרט הראשון לא הסתיים בדיוק בדרך פתוחה שגרמה למתח לקראת סרט המשך. מה שכן, אפשר להבין מהכותרת, שהסרט יתמקד הרבה יותר בדמותה של הייק, סוניה. יהיה מעניין לראות מה יהיה התפקיד של דמותה של הייק בסרט ההמשך, בהתחשב שתפקידה בסרט הראשון היה קטן יחסית ולא מנוצל במלואו.

דבר נוסף שאפשר להבין מהכותרת, הוא שכנראה בסרט הזה ברייס יצטרך לשמור על סוניה, בזמן שקינקייד נמצא בכלא, אירוניה שכמובן ממשיכה מהעלילה של הסרט הראשון.

נשמח לעדכן אתכם עם פרטים נוספים על הסרט בהמשך.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה