סרט הספין- אוף של "מהיר ועצבני" מקבל שם רשמי

הסרט, בכיכובם של דווין "דה רוק" ג'ונסון וג'ייסון סטייטהם- שעד היום היה מוכר כ"הובס ושו" מקבל שם רשמי, תעשו פרצוף מופתע.

סרט הספין-אוף לסדרת הסרטים "מהיר ועצבני", שעתיד להתמקד בדמויות של לוק הובס (ג'ונסון) ודקרד שו (סטייטהם)- מעלה הילוך ומקבל שם רשמי:
Fast and Furious Presents: Hobbs & Shaw (או בתרגום חופשי: "מהיר ועצבני מציגים: הובס ושו").

אחרי הידיעה על הצטרפותם של אידריס אלבה (Idris Elba) ו-ונסה קירבי (Vanessa Kirby) לקאסט הסרט, נחשפה דמות נוספת בשם "מאדאם M" ותגולם על ידי השחקנית אייזה גונזלס (Eiza González) אשר ככל הנראה מוכרת לכם מהסרט "בייבי דרייבר".

כרגע עוד לא ידוע אם גם בישראל וברחבי העולם השם יתורגם כך, או שיתורגם רק כ"הובס ושו"- כפי שהיה מוכר עד היום.
נראה כי השם בא להדגיש את היות הסרט ספין-אוף לסדרת הסרטים המצליחה "מהיר ועצבני", ובכך למשוך מקהל המעריצים של הסדרה שאולי לא היו שמים לב לדמויות, שהתחילו להופיע בסרטים המאוחרים יחסית של הסדרה.

התמונה למעלה נחשפה מסט הסרט, ועוד לא ידוע הקונטקסט שלה, אך לכל הפחות ניתן בה לראות את ההבדלים בין הובס לשו, בכך שהפושע לשעבר משתמש במגן אנושי בעוד השוטר הובס יורה חשוף וללא הגנה.

מאז צילומי הסרט "מהיר ועצבני 8" נודע כי השחקנים דווין ג'ונסון וכוכב הסדרה וין דיזל מסוכסכים- זאת עקב טענות כי העובדה שמפיק הסרט- כריס מורגן עתיד לעבוד גם על הסרט "מהיר ועצבני 9" והפרויקט של "הובס ושו" לוקח ממנו זמן ומשאבים שיכלו לקדם את הסרט הבא בסדרה המצליחה במקום סרט הספין-אוף.

דווין ג'ונסון טען בעבר כי מעריצי סדרת "מהיר ועצבני" עתידים לאהוב את הסרט, כך שניתן לצפות להרבה פיצוצים ומרדפים במהירויות גבוהות- כמיטב המסורת.

הסרט "Fast and Furious Presents: Hobbs & Shaw" עתיד לצאת בתאריך 11.09.2019.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה