סרט איתחול של בטלסטאר גלקטיקה מתקדם בפיתוח

כותר "בטלסטאר גלקטיקה" עושה את שובו עם סרט איתחול חדש, כעת שמונה תסריטאי על ידי Universal

לכותר "בטלסטאר גלקטיקה" הפופולרי היו שני עיבודים מרכזיים בצורת סדרות משנת 1978 ו-2004. שתי הסדרות נהפכו להיות אייקוניות ושמו את כותר המדע בדיוני לצד כותרים פופולרים כמו "מסע בין כוכבים" ו"בבילון 5".

חברת Universal ניסתה במשך כעשור לעבד את הסדרה המקורית משנת 1978 של גלן לארסון לסרט מלא, אך הפרויקט ראה לא מעט בעיות הפקה, בין אם זה בעיות תקציביות, החלפות במאים והחלפות כותבים. כעת, חברת Universal מצמידה תסריטאי לסרט שבינתיים ידוע שאותו יביים פרנסיס לורנס, הבמאי של "דרור אדום" בכיכובה של ג'ניפר לורנס.

ג'יי באסו, התסריטאי שכתב את "הנערה ברשת העכביש" ושכותב כעת את התסריט עבור האיתחול של "המלאכיות של צ'רלי", מונה על ידי החברה לכתוב טיוטה עבור העיבוד החדש של "בטלסטאר גלקטיקה". ג'יי בעל ניסיון בכתיבה של נשים חזקות, שקיימות בכותר המדע בדיוני הפופולרי, אבל הנושא המרכזי סובב סביב האנושות והתלות שלה בטכנולוגיה, שבסוף הובילה למפלתה. נושא לא קל שבהחלט יכול להיות אתגר עבור כל תסריטאי של הוליווד.

יהיה מעניין לראות אם בכלל הסרט יגיע לשלב של הטיוטה הסופית של התסריט ולא ניתקל בעוד עדכונים על עזיבתם של חלק מהיוצרים שכעת מוצמדים. אנחנו בינתיים מחזיקים אצבעות ונדאג לעדכן אתכם לגבי כל שינוי או עדכון חדש של הסרט המצופה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה