הסרט “Holmes and Watson” מקבל טריילר חדש

“Holmes and Watson”  מחזיר אל המסך הגדול את ויל פארל וג’ון סי. ריילי כשרלוק ודוקטור ווטסון.

נראה שהקהל ברחבי העולם לא קיבל מספיק משרלוק הולמס עם סדרות וסרטים כמו שרלוק, אלמנטרי, מיס שרלוק וסדרת הסרטים שרלוק הולמס. עכשיו מתוסף לרשימה גם סרט קומדיה חדש “Holmes and Watson” בו ויל פארל וג’ון סי. ריילי יציגו גרסא קומית לסיפורי הבלש שרלוק הולמס של סר ארתור קונאן דויל.

חודשים ספורים לפני יציאתו לאקרנים, סוני החלה רשמית את מסע השיווק שלה לסרט.

כבר ב-2008 דיברו על הסרט ודווח שסאשה הברון כהן ישחק את הבלש המפורסם ולצידו ויל פארל יגלם את ווטסון. שמונה שנים לאחר מכן פארל השתדרג והפך להיות הבלש בכבודו ובעצמו כשאת התפקיד של ווסטון לקח ג’ון סי. ריילי. אליהם יצטרפו לורן לפקוס כמילי, מושא אהבותו של שרלוק, רוב בריידון בתפקיד המפקח לסטראד, קלי מקדונלד כגברת הדסון, יו לורי ישחק את אחיו של שרלוק, מייקרופט הולמס ורייף פיינס יהיה פרופסור מוריארטי.

הסרט צפוי לצאת באותו חודש עם סרטים כמו  Aquaman ,Bumblebee ו“מארי פופינס חוזרת”, מה שיכול להוריד את ההכנסות מהסרט. מצד שני פארל וריילי ידועים כצמד עם כימיה קומית מעולה על המסך בעיקר בזכות הפארודיה על NASCAR מ-2006 “לילות טלדגה: הבלדה על ריקי בובי” והסרט “אחים חורגים” מ-2008. לפי הטריילר נראה שנזכה לראות אותם שוב בפעולה בסרט קליל ומצחיק שמראה שוב שלא משנה כמה הקלסיקה עובדה והוצגה באופנים שונים, תמיד ניתן למצוא רעיון חדש ומעניין שיפיח בה חיים ויחזיר לנו את הבלש המפורסם.

“Holmes and Watson” ייצא לאקרנים ב-21 בדצמבר 2018

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה