משחק האימה Monstrum מגיע לקונסולת ה-PS4 ו-Xbox One

משחק האימה המשלב הישרדות Monstrum עושה את דרכו לקונסלת ה-Playstation 4 ו-Xbox One.

חברת Soedesco הכריזה כי היא מביאה את המשחק Monstrum לקונסולת ה-Playstation 4 ו-Xbox One. למי שלא מכיר את המשחק, מדובר במשחר אימה הישרדותי שפותח באמצעות Team Junkfish.

מאז שיחרור המשחק, Monstrum מכר יותר מ-100,000 עותקים, זכה לקבל ביקורת חייבות של 90% ב-Steam והיה מועמד לפרס בתחרות ה-Scottish Game Bafta. המשחק הפך עד כדי כך פופלארי שהרבה משתמשים מסטרימים משחקים שלהם בו, והוא זכה ליותר מ-100 מיליון צפיות ברחבי העולם.

המשחק מורכב בצורה כזו שבכל פעם כשמשתמש מתחיל לשחק במסע חדש, הוא ייתמודד כנגד פחדים חדשים וייאלץ להשתמש בטכניקות חדשות על מנת להביס את האיום העומד מולו. מטרת המשחק היא למצוא את הדרך החוצה מבטן של ספינה מסע נטושה, כשהיא שורצת באחת משלושת מפלצות מרתיעות הנקראות Brute, Fiend  ו-Hunter. לכל אחת מהמפלצות יש את ההתנהגות שלה וכל התנהגות כזו מצריכה מאיתנו גישה שונה להתמודדות מולה. המכשול הזה בתוספת העובדה שבכל פעם הזירה בה אנחנו נמצאים שונה, הופכת את Monstrum לחוויה שונה בכל משחק.

מה אתם חושבים על המשחק? מתי לדעתכם נזכה לראות את הגרסא לקונסולות יוצאת? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה