מוכנים לסיבוב 4? טריילר חדש לסרט מפלצת של מלון 4: טרנספורמאניה

אוהבים מפלצות? ברור! אוהבים סרטי אנימציה לכל המשפחה עם מלא כוכבי הוליווד? בוודאי! מחכים לסרט החדש בסדרת הסרטים המצליחה מבית סוני Hotel Transylvania? כן!!! קיבלתם את "מפלצת של מלון 4: טרנספורמאניה"!

חברת הסרטים Sony Pictures Animation שהבינה שיש לה להיט שאפשר לחגוג עליו ממשיכה בקו הידידותי והמתוק שלה בהצגת המפלצות כיותר אנושיות מאז שהסרט הראשון יצא בשנת 2012 עם דמויות קלאסיות כמו הרוזן דרקולה, פרנקנשטיין, האיש הבלתי נראה ועוד, ומביאה בקרוב את הסרט האחרון בסדרה שכוללת גם ללושה סרטים קצרים, קומיקסים, משחקי מחשב וסדרת טלוויזיה בערוץ דיסני.

אבל כמו שציינתי, למרות ההצלחה, "מפלצת של מלון 4: טרנספורמאניה" יהיה החלק האחרון בסדרת הסרטים.

אז מה אנחנו בעצם מגלים? מעבר לזה שיש שם לסרט – Transformania, יש גם תאריך יציאה חדש, מתי? ב-23 ביולי. על הסיפור אנחנו מגלים ממש מעט כשבמרכז, החתן של הרוזן דרקולה (המדובב עי״ אנדי סמברג האגדי) עושה את הצעד הבא בשביל להתחבב ע״י דרקולה והופך מבן אנוש ל… מפלצת!
כמובן שכל הדרך תהיה מלאה בהומור, צחוקים ומעט רגש שיגרום לכם לחייך. חוץ מזה לא ממש חושפים יותר מדי, מה שכן חושפים זה שאדם סנדלר שדובב את דרקולה עד כה, לא יחזור לתפקיד שלו ומי שימלא את נעליו הענקיות יהיה בריאן האל שדובב את דרקולה בסרט קצר שיצא אחרי "מפלצת של מלון 3" ולפי איך שהוא נשמע, הוא עושה אחלה עבודה.

הסרט מתוכנן לצאת ב-23 ביולי השנה בבתי קולנוע.

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר\י תגובה