פרטים חדשים נחשפים על סרט הקומיקס המתוכנן של באטגירל

סרט הקומיקס המצופה של DC על הגיבורה האהובה באטגירל לא יגיע למסך הגדול

זה ידוע כבר כמה שנים שהיקום הסינמטי של DC היה בבלאגן בלתי פוסק אחרי הכשלון הקופתי והביקורתי של "ליגת הצדק", מה שהוביל לביטולים ודחיות של לא מעט סרטים. אחד הנפגעים המרכזיים של זה היה הסרט על הגיבורה באטגירל.

סרט קומיקס בכיכובה של הגיבורה הצעירה וחברתו של האביר האפל היה מתוכנן מאז סיום ההפקה של "ליגת הצדק" ובמקור היה מתוכנן להיות סרט בבימויו של ג'וס וידון, שרבים ראו בו סוג של פרס לבמאי על שסיים את "ליגת הצדק" של זאק סניידר. אבל הסרט ראה דחייה בגלל הביטול של היקום הסינמטי, שינוי בבימוי ושינוי בתסריטאים, מה שהכניס אותו לסוג של גיהנום הפקתי שרק לאחרונה התחיל לצאת ממנה. כעת, אנחנו מקבלים פרטים ראשונים לגבי הסרט המתוכנן.

תחילה, הוכרז שהבמאים של "בחורים רעים לתמיד" אדיל אל-ארבי ובליאל פאלא, יביימו את הסרט שנכתב על ידי קריסטינה הדסון והסרט יופק על ידי קריסטין בור. הנה תגובתה להעסקתם של הבמאים:

עם באטגירל, אנחנו מקווים לקחת את הקהל למסע כייפי ולראות צד חדש של גותהם. התסריט של קריסטינה מלא ברוח חיובית. לאדיל ובליאל יש אנרגיה מסעירה ושמחה שפשוט מדבקת, מה שהופך אותם ליוצרי הסרטים המושלמים בשביל פרויקט העטלף הזה. אני גם פשוט נלהבת לקחת חלק ביקום של DC, מה שסופר מגניב.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

יחד עם ההכרזה על הבמאים, נחשף שבמקום לקבל יציאת רשמית קולנועית, הסרט יגיע ישירות לשירות HBO Max, כמו "ליגת הצדק: גרסת סניידר". מה שככל הנראה יכעיס מעריצים של הגיבורה שרואים אותה ראויה להגיע למסך הגדול בדומה לדמויות אייקוניות אחרות של DC, כמו וונדר וומן והארלי קווין.

לסרט אין תאריך יציאה רשמי אבל נדאג לעדכן עם פרטים נוספים, במיוחד עם ליהוקה העתידי של נערת העטלף עצמה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה