“בית הקלפים” – טריילר לעונה 6 מאשר את מותו של פרנק

טריילר חדש לעונה השישית של סדרת הדרמה של נטפליקס אליה כולנו חיכינו-“בית הקלפים”, מאשר את מותו של הדמות של קווין ספייסי בסדרה, פרנק אנדרווד.

כפי שנאמר, נטפליקס הודיעה בטריילר שדמותו האייקונית של קווין ספייסי- פרנק אנדרווד, מתה, ואינה תופיעה בעונה השישית והאחרונה של “בית הקלפים”. מעשה זה של נטפליקס (ההרג של הדמות) היה צפוי שיקרה מאז שפרץ הסקנדל הגדול של קווין ספייסי. לא הייתה דרך אחרת להתמודד עם העובדה שספייסי לא יוכל לשחק בעונה נוספת של הסדרה, אם בכלל בפרויקט מסוים עוד בקריירה שלו, אחרי שעבירות המין שלו נהיו ידועות עוד בתחילת קמפיין ה- Metoo#.

אפילו ששידוריה של העונה החמישית של הסדרה הסתיימו חודשים לפני שנודע שספייסי נהיה נטל על הסדרה שאותה הוביל בעבר, סופה של העונה, נתן לכותבים של הסדרה הזדמנות טובה להוציא את פרנק מהסיפור. העונה החמישית הסתיימה בכך שאנדרווד התפטר מהנשיאות בשביל לנסות להשפיע על מדיניות הממשלה בדרך אחרת.

בשיווק האחרון ל-“בית הקלפים” נודע לנו שבעונה השישית קלייר תהיה הדמות הראשית החדשה של הסדרה, ובטריילר החדש של נטפליקס, נודע סופית שאנדרווד לא יהיה בתמונה יותר, ושלקלייר לא נשארו איומים לשלטון כבר, לא שאנחנו יודעים לפחות.

אפילו שההתפטרות של פרנק הייתה דרך קלה להוציא אותו מהתמונה, העובדה שספייסי לא יוכל לחזור לסדרה אפילו לא כדמות אורחת, משאירה לנו להבין שהאופציה היחידה שנשארה היא להרוג את פרנק.
בצורה מעניינת, בטריילר, קלייר לא נראת אפילו קצת עצובה ממותו של בעלה. אומנם, הסדרה הראתה במשך זמן רב שמערכת היחסים בין הזוג יותר מבוססת על רצון להתקדם בקריירה פוליטית מעל אהבה, קרות כזאת עדיין מפתיעה. אז, עם כל הדברים שנאמרו פה, האם יכול להיות שלקלייר היה חלק במותו של פרנק? את זה נגלה בעונה השישית והאחרונה של “בית הקלפים”.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה