הטריילר שיצא לסדרה “המפץ הגדול” חושף תצלומים חדשים

“המפץ הגדול” שחררה טריילר קצר לכבוד החזרה הקרבה שלה לעונה האחרונה.

רשת הטלוויזיה CBS, הודיעה במפתיעה על סיום הסדרה “המפץ הגדול” אחרי 12 עונות, למרות שהיא ממשיכה למשוך צופים ושומרת על רייטינג גבוה. בעקבות החדשות ששוחררו, צוות השחקנים הראשיים התייחסו לנושא והבטיחו לצופים שהעונה האחרונה תהיה מלאת הפתעות. עכשיו, יש למעריצים הזדמנות להצצה ראשונה מהעונה האחרונה של “המפץ הגדול”.

CBS שיחררה הצצה בעמוד הטוויטר הרשמי של הסדרה:

הווידאו מראה 30 שניות שמשלבות תצלומים ישנים מעונות קודמות וכאלה חדשים מהעונה שתשודר בשבועות הקרובים ומבטיח למעריצים כי זו תהיה העונה הגדולה ביותר של התכנית אי פעם. הצופים הנאמנים בתשובות הביעו את עצבותם על הסדרה, אך רובם נרגשים לראות מה מצפה להם בעונה האחרונה שלה.

בטריילר אפשר לראות את הרגעים לאחר חתונתם של שלדון ואיימי בסוף עונה 11. לפי המראה של זה, נראה כאילו השניים נמצאים בירח הדבש שלהם וזה די מעניין כי שלדון לא נראה כל כך כפוף להמשיך את העבודה שלהם בהתחשב גילוי ענק שגילו ממש לפני שהם התחתנו. עם זאת, בעוד הוא נראה כמו בעל חדש למופת, בטוח לומר כי ההרפתקה של הזוג הצעיר לא תיעשה ללא תקלה כלשהי. הודות לרמזים בעונה שעברה של שלדון הצעיר, מעריצים יודעים שבני הזוג יגיעו בסופו של דבר לילדים, אז בטוח לומר שהזוג יחזור הביתה בשלום.

בעוד שאיימי ושלדון לא נמצאים, מעריצים מצפים לראות איך שאר החברים נהנים מזמנם כשהם לא צריכים להתמודד עם שלדון, במיוחד פני ולאונרד שחיים מעבר למסדרון ומעורבים באופן קבוע בעניינים המשונים של השכן שלהם. מעניין אם האנשים מאחורי התכנית מתכננים משהו ענק עבור הזוג הופסטטר בהתחשב בכך שחיי הנישואים שלהם היו די משעממים בעונות האחרונות.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה