בית הדרקון מקבלת עונה שנייה ב-HBO

אחרי פרק ראשון שזכה לאחוזי צפייה שוברי שיאים וביקורות מהללות, "בית הדרקון" תחזור לעונה נוספת

זה כמעט מוסכם אוניברסלית ברחבי האינטרנט שהעונה השמינית והאחרונה של "משחקי הכס" היא בין הכשלונות הטלוויזיונים הכי גדולים בכל הזמנים, אם לא הכשלון הכי גדול. הסוף שאיכזב את כולם יצר כזאת שנאה כלפי הכותר שאפילו במהלך מגיפה עולמית שבה כולנו נאלצנו להישאר בבית, אף אחד לא עשה צפיית בינג' מחדש של הסדרה. ככה שהוכרזה סדרה חדשה שתיקח אותנו לעבר של ווסטרוס, רובנו היו סקפטים לגבי ההצלחה של "בית הדרקון".

אבל להפתענו הרבה, אחרי פרק אחד בלבד, התאהבנו מחדש בעולם הפנטסטי של ג'ורג' ר. ר. מרטין וכעת אנחנו שוב אובססיבים לגלות מה הולך לקרות כל שבוע בסדרה החדשה, ואם חששתם להבלע מחדש אל תוך הכותר בגלל חשש שהסדרה החדשה לא תמשיך מעבר לעונה אחת, תשמחו לדעת שב-HBO כבר דואגים לזה.

בעקבות הפרימיירה של הסדרה החדשה, שראתה שיא חדש של 10 מיליון איש צופים בלייב ומעל 20 מיליון איש צופים לאחר מכן, הרשת נתנה אישור רשמי להפקת העונה השנייה של הסדרה. סגנית נשיא השידורים של HBO פרנצ'סקה אורסי אמרה על אישור הפקת העונה השנייה:

אנחנו מאוד גאים במה שכל צוות "בית הדרקון" הצליח להשיג עם העונה הראשונה. הצוות הפנומנלי שלנו לקח על עצמו אתגר ענק והצליח מעל כל הציפיות, סיפק סדרה שביססה את עצמה כסדרת חובה טלוויזיונית…אנחנו לא יכולים להיות יותר נרגשים להמשיך להפיח חיים בסאגה האפית של הטארגריאן בעונה 2.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

"בית הדרקון" מתוכננת להמשיך לפרק השני בימים הקרובים, עם 10 פרקים מתוכננים עבור העונה הנוכחית. כתבו לנו למטה מה דעתכם על הסדרה החדשה עד כה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה