הדרקון הראשון שלי 3 – עולם הדרקונים בטריילר חדש

טריילר נוסף שוחרר ל”הדרקון הראשון שלי 3: העולם הנסתר” ובו מקבלים הצצה ראשונה לעולמם הסודי של הדרקונים, בנוסף להכרזות נוספות על עלילת הסרט.

אחרי 2 סרטים מצוינים וסוחטי דמעות, אולפני האנימציה Dreamworks שיחררו לנו טריילר נוסף לסרט האחרון בטרילוגיה של היקאפ ו”שום-שן”-הדרקון שובה הלב שלו,  הדרקון הראשון שלי 3: העולם הנסתר.

סיפור הסרט החדש שעתיד לצאת בפברואר 2019 יתרחש שנה לאחר סיום הסרט השני, ויראה לנו כיצד היקאפ ושום-שן מתמודדים עם האחריות שקיבלו על עצמם בסוף הסרט האחרון.

נראה כי בנוסף לאקשן שהיה בסרטים הקודמים בשפע, יתווספו אלמנטים של קומדיות רומנטיות מאחר וגם היקאפ וגם שום-שן עברו את 2 הסרטים האחרונים ללא בת זוג מלבד חיזורים קלים בין היקאפ לאסטריד, ומערכת היחסים שהחלה להירקם בינהם בסרטים הקודמים.
הפעם נראה את מושא חיזוריו של שום-שן, Light Fury פראית וכיצד תיבנה מערכת היחסים הזו, אין לדעת (אבל אפשר לשער שתיגמר בגורי דרקונים דלמטיים/ אפורים).

בראיונות נודע כי למרות שהסרט מתרחש שנה לאחר סוף הסרט הקודם, הוא יכיל בתוכו פלאשבקים לעברו של היקאפ כילד וחלקים שיתרחשו בעתיד, משם ככל הנראה לקוחה הסצנה מהטריילר הקודם, בה נראה היקאפ מזוקן ומבוגר.

הטריילר מראה לנו את הנבל של הסרט שהפעם ככל הנראה מתמודד מראש גם עם היקאפ וגם עם שום-שן, לאחר שבסרטים הקודמים כל אויב התמקד בחלק אחד של הצמד.
בנוסף נראה כי שום-שן ייחטף על ידי הנבל ככל הנראה בשלב מוקדם יחסית בסיפור, והיקאפ ינסה לחלץ אותו על ידי בנייה של חליפת תעופה על מנת להגיע לעולמם הסודי של הדרקונים.

אפילו זכינו להצצה קטנה לעולם הדרקונים בטריילר, והוא נראה צבעוני, זוהר ומלא אורות, ונראה שאולי אפילו זה המקום בו הדרקונים מטילים את הביצים שלהם- כנראה כדי להמנע מציידים.

הסרט יעקוב גם אחר תחילת דרכו של היקאפ כראש הכפר שלו, אחרי מותו של אביו סטויק (בדיבובו של ג’רארד באטלר) בסוף הסרט הקודם, עם ליווי מאמו שחזרה אליו באותו הסרט.
באופן דומה, ניתן לשער כי יהיה סיפור דומה עם שום-שן לאחר שבסרט האחרון הוא הפך להיות האלפא של להקת דרקונים בעצמו, כך שנזכה לראות את 2 החברים הטובים מתבגרים ביחד, ולחוד.

הסרט “הדרקון הראשון שלי 3 : העולם הנסתר” עתיד לצאת לקולנוע ב-22 בפברואר 2019.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה