HP חושפת חידושים והתקני שירות מאובטחים בכנס Reinvent

במהלך כנס HP Reinvent שהתרחש השנה ביוסטון, טקסס שבארצות הברית חשפה החברה מספר חידושים למחשב האישי ואף התקני שירות מאובטחים ומעניינים

אין ספק שכנס השותפים השנתי של חברת HP, הלוא הוא כנס Reinvent הינו מקום מרגש לחידושים טכנולוגיים וגם השנה, חשפה החברה מגוון רחב של פיתוחים חדשים הכוללים שירות אבטחה חדש, קסדת VR חדשה ואף עדכון רחב של ליין המחשבים האישיים והמסחריים.

"בעוד שהלקוחות מצפים לטכנולוגיה מדהימה ואיכותית מתמיד, שיתוף הפעולה עם עמיתנו – כדי לענות על הצרכים המתפתחים של הדור הבא – מעולם לא היה חשוב יותר", אומרת אן-סופי הדברג, מנכ"לית מערכות עסקים אישיות באירופה, אפריקה והמזרח התיכון, בחברת HP, ומוסיפה: "על ידי יצירת דרכים שבהן הלקוחות ינהלו, יזהו ויתגוננו מפני איומי אבטחה עם שירות האבטחה הפרואקטיבי HP DaaS והצגת מבחר מדהים של מחשבים אישיים ומסחריים, אנו נותרים מלאי רגש והתלהבות להציג את ההתקנים המרגשים ביותר בעולם, לצד פתרונות חכמים".

החברה פתחה את כנס השותיפ שלה עם ההכרזה על שירות האבטחה החדש שלה, הכירו את HP Daas. לפי נתונים מחטיבת האבטחה של החברה שתמשי הקצה הם חלק מיעדי ההתקפה הנפוצים ביותר עבור האקרים ותוכנות זדוניות, ו-64% מהחברות חוו פגיעה משמעותית במשתמשי קצה בשנה האחרונה בלבד. השירות החדש מהווה הרחבה משמעותית להתקן המפורסם של HP והוא מוצע כשירות ונועד לפעול מעבר למרחבי האנטי-וירוסים.

השירות מספק הגנה בזמן אמת נגד תוכניות זדוניות לנק' מחשב ואף מנתח איומים באמצעות שירות TechPulse. בנוסף, בנוסף, מומחי שירות מיוחדים זמינים לאכיפת ציות ותאימות מערכות, ומספקים תובנות על ידי ניתוח כל מקרה פרטני, כולל צוותי IT.

עבור בעלי העסקים המשתמשים בפרוטוקול העסקים הפופולרי SMB החברה מרחיבה את פורטפוליו המוצרים שלה בקטגוריית AMD והוסיפה את דגמי ה-ProBook 445R/455R G6 וה-ProDesk 4045 G4 Desktop Mini. המחשבים הניידים החדשים יופעלו על ידי הדור השני של מעבדי ה-Ryzen למחשבים הניידים בעוד שיישמרו על העיצוב האלגנטי והשקט של סדרת מחשבי ה-EliteBook. החברה ציינה כי כל המחשבים עוברים בדיקות צבאיות מסוג MIL-STD עבור עמידות מירבית.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

אנו עושים פנייה חדה משדרת המחשבים לעולם שיחות הועידה שם הציגה החברה את פתרונות ה-Zoom Room שלה שנועדו להקל על מקבלי ההחלטות בענף ה-IT לקים שיחות ועידה ושיתופי פעולה המתאימים ביותר לצרכי הארגון.פתרונות ה-Zoom Room של HP מספקים אפשרויות מפגש הניתנות להתאמה אישית, גמישות, מאובטחות ומתאימות לארגונים קטנים, בינוניים וגדולים. לפתרונות שיתוף הפעולה הרב-תכליתיים ביותר בעולם – HP Elite Slice עבור סקייפ וזום, מסייעת לעובדים לתקשר בצורה חלקה בתוך המשרד ומחוצה לו.

את סוף הפגישה סגרה החברה עם חידוש של ליין מוצרי ה-Envy כאשר ה-ENYY x360 13 יכלול מעבד מהדור השני של AMD Ryzen ועד לכ-14.5 שעות חיי סוללה, מחשב ה-ENYY x360 15 יציע 2 דגמים שונים כאשר האחד מבית AMD והשני יגיע מבית Intel עם מעבד מהדור השמיני שיציגו עד לכ-13 שעות חיי סוללה. לבסוף נוכל למצוא את דגם ה-ENYY 17 הבנוי לביצועים עם מעבד דור שמיני של Intel ורכיב גרפי מובנה מסוג Nvidia MX250.

תמחור וזמינות

  • שירות האבטחה הפרואקטיבי HP Daas יהיה זמין EMEA באפריל 2019.
  • מחשבי HP ProBook 445R G6 ו-HP ProBook 455R G6 צפויים להיות זמינים EMEA במאי, החל מ-499 אירו.
  • מחשב HP ProDesk 405 G4 Desktop Mini צפוי להיות זמין EMEA במאי, החל מ-389 אירו.
  • פתרונות HP Zoom  צפויים להיות זמינים EMEA באוגוסט. תמחור יאושר קרוב יותר לזמינות.
  • מחשב נייד HP ENVY 13 צפוי להיות זמין EMEA באפריל, החל מ-899 אירו.
  • מחשב HP ENVY x360 13 צפוי להיות זמין EMEA באפריל, החל מ-749 אירו.
  • מחשב HP ENVY x360 15 עם מעבדי Intel צפוי להיות זמין ב EMEA בחודש יוני, החל מ-899 אירו.
  • מחשב HP ENVY x360 15 עם מעבדי AMD צפוי להיות זמין EMEA חודש מאי, החל מ-799 אירו.
  • מחשב נייד HP ENVY 17 צפוי להיות זמין EMEA באפריל, החל מ-999 אירו.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה