Spocket Photo Printer – הנצחת הרגעים החשובים ביותר – סיקור מדפסת ניידת

חברת HP ערכה אתמול (ה-6 בנובמבר) במסעדת אמריקה שבתל אביב, מסיבת עיתונאים לכבוד השקת ה-Spocket Photo Printer בישראל, אנחנו היינו שם וגם זכינו להתנסות במדפסת החדשה-ישנה

ה-Spocket של HP היא מדפסת ניידת קטנטנה (בגודל של מכשיר סלולרי ממוצע) אשר הושקה לקראת סוף שנה שעברה ובעקבות עומסים וכל מיני סיבות נוספות הגיע רק עכשיו אל ארצנו הקטנה.
המדפסת שוקלת כ-172 גרם, היא משתמשת בטכנולוגיית ZINK כלומר Zero Ink או פשוט בלי דיו ובעצם כל מה שעליכם להחליף במדפסת זה דפים, הטכנולוגיה הזו בעצם משתמשת בדפים מיוחדים בגודל של 7.6 ס”מ x 5 ס”מ אשר מגיבים לחום ויוצרים את התמונה המבוקשת.
בנוסף לכך, הדפים המיוחדים של המדפסת הם בעצם גם מדבקות אשר ניתן להדביק היכן שרק נרצה.

כדי להתחיל לעבוד עם המדפסת, עליכם פשוט להטעין אותה (כל הטענה מספיקה עד 35 הדפסות), לאחר מכן פשוט התקינו את האפליקציה HP Spocket App אשר זמינה דרך החנויות של מכשירי ה-iOS ו-Andorid, בצעו חיבור אל המדפסת שלכם באמצעות שימוש ב-Bluetooth ופשוט בחרו את התמונה המבוקשת, עצבו אותה קצת ושלחו להדפסה.

“צרכנים משתוקקים למכשירים קטנים ואלחוטיים שמאפשרים להם להישאר מחוברים, חברתיים ופרודוקטיביים בכל מקום”, ציין מיקי רוסלר, מנהל קטגוריית הדפסה ב-HP ישראל. “מדפסת Sprocket החדשה משנה לחלוטין את חווית הצילום וההדפסה המסורתית בעזרת החדשנות והעיצוב המרענן, ובזכות הקישוריות האינטואיטיבית שלה לכל מכשיר או רשת חברתית היא הופכת למוצר מושלם לכל אחד”.

המדפסת מגיעה בצבעים לבן ושחור וזמינה במחיר של 590 שקלים, כאשר המחיר לחבילת 20 דפים הוא 50 שקלים.

חוות דעת על ה-Spocket –

המדפסת הקטנה של HP באמת יפייפיה, קלילה ומאוד נוחה לשימוש, בלי הרבה בעיות כבר הדפסתי את התמונות הראשונות שלי.
הטכנולוגיה אומנם לא משהו חדיש והוא קיים כבר בשוק עם מגוון מוצרים דומים עושים את העבודה, אך כרגע מהנסיון שלי עם המוצר אני דיי מרוצה.
המדפסת במקור מכוונת עבור בני נוער אך מתאימה לכל אחד בזכות חווית המשתמש הקלה והפשוטה, המטרה היא שכל אחד יוכל למצוא את הרגעים החשובים שלו, להדפיס אותם ולשמור אותם בארנק, להדביק על הקיר וכו’.

ישנה בעיה קלה שבעצם בני נוער היום לא באמת מחפשים לשמור תמונות ועידן פיתוח התמונות חלף, היום כל תמונה שמצלמים נעלמת לאחר 24 שעות או פשוט נזרקת אחורה באלבום או נשמרת בענן.
כמו כן, הנושא של רגעים חשובים שהזכרתי באמת מורגש כאשר משתמשים בדפי ה-ZINK, המחיר הגבוהה של חבילת 20 דפים יכול לגרום לחלקינו לחשוב פעמים או שלוש לפני שאנחנו מדפיסים תמונה.

מבחינת התמונות והאיכות צריך מאוד להיזהר לפני שמדפיסים תמונה, ככל שהמכשיר שלכם מתקדם יותר, כך התמונה אשר תצלמו תהיו איכותית יותר וכמובן כתוצאה מכך התמונה המודפסת תהיה איכותית גם כן.
הדבר הבעייתי הוא תמונות עם תאורה גבוהה או תמונות חשוכות אשר עשויות להיות באיכות ירודה.

בכל מקרה, הקונספט עצמו של המדפסת באמת מגניב, אנשים שבאמת אוהבים תמונות, אוהבים לערוך ופשוט חושבים שיש רגעים ששווה לשמור קרוב אל הלב, יכולים להפיק מהמדפסת את המירב.

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 24. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

השאר\י תגובה