עידן הקרח מסלול התנגשות בטריילר שלישי חדש

עידן הקרח סרט האנימציה הקורע והחמישי בסדרה יוצא עם טריילר נוסף לכל מעריצי עידן הקרח.

בעידן הקרח "מסלול התנגשות" אנחנו כנראה נגלה איך נוצרה מערכת השמש בצורה ממש מצחיקה ואולי גם איך נכחדו הדינוזאורים שהתגלו בסרט השלישי, נכיר דמויות חדשות כמו הלמה המצחיקה מהטריילר וכמובן נצחק הרבה. אני אישית ממש נהנה מהסרטים שלהם, אני חושב שהם מקוריים, הבדיחות טובות, הדמויות ממש מצחיקות, ובכל סרט מצטרפת דמות חדשה למשפחה של הדמויות הראשיות, סיד העצלן, דייגו הטיגריס, מני הממותה וסקראט העכברוש.

בכל סרט קורה אסון טבע חדש והדמויות צריכות לשרוד אותו, הסרטים תמיד מנסים להיות שנונים ומקוריים והאנימציה תמיד מושקעת, ההומור חכם ומצחיק בכל סרט, תמיד סקראט עושה נזק של אסון טבע ואז קורה משהו נוראי, שיטפון ענק, הר געש מתפרץ ובמקרה הזה גשם של מטאורים, המנגינה בטריילר ממש מתאימה ומכניסה אותנו לראש הפרוע של עידן הקרח ושוב איך אפשר שלא ליהנות מההרפתקאות של סקראט מסרט לסרט.

למרות מה שאני חושב על הסרט וכמה שאני אוהב את הסרטים של עידן הקרח, אני כן מקווה שהסרט החמישי יהיה גם האחרון בסדרה, אני לא רוצה שסדרת סרטים שאני כל כך אוהב תתחיל להיראות לי כטרנד חולף, משהו שכבר מיציתי מספיק, או משהו שאני חייב לראות כי כבר ראיתי את כל הסרטים עד עכשיו אז למה לעצור. בעיה שנייה היא שאם לא ראיתם את כל הסרטים עד עכשיו לא תוכלו להכיר את הדמויות כל כך טוב במיוחד עכשיו שיש כל כך הרבה דמויות, בכל סרט שיצא לא רק שלמדנו להכיר את הדמויות הישנות גם תמיד התווספו עוד דמויות חדשות וזה יכול לבלב לאנשים שלא מכירים ולא ראו חלק מהסרטים לפני.

אם אהבתם את סרטי עידן הקרח עד עכשיו הסרט הזה כנראה בשבילכם, אם אתם לא מכירים או חושבים פעמיים תנסו לראות את אחד הסרטים הקודמים בסדרה או שתחליטו מהטריילר כי הוא נראה טוב ומצחיק ממש, אני בטוח אראה את הסרט כי נהנתי מאד עד עכשיו מהסרטים שלהם, אני כן ממליץ ללכת לעידן הקרח מסלול התנגשות (Collision Course), לעומת זאת אני לא ממליץ לאנשים שלא מכירים בכלל את הסרטים הקודמים, אם אתם כן רוצים לנסות לראות את עידן הקרח חמש כדאי מאד לעשות מרתון של הסרטים הקודמים או לפחות לראות חלק מהם רק כדי שתכירו את הדמויות יותר טוב.

אודות avi

אבי בכבוד בן 27 חיי על משחקי מחשב, אנימה יפנית, סדרות, וכמובן קולנוע. לומד מדעי המחשב בתקווה לסיים יום אחד ואוהב לחפור על סרטים :]

השאר\י תגובה