מנהל חברת IMAX אומר שהיה טעות להציג את The Inhumans

בהתחשב בכשלון המוחלט של The Inhumans ברייטינג, יש משהו בדבריו של מנכ"ל חברת IMAX

אחרי שראינו תמונות ראשונות וטריילר רשמי לסדרה The Inhumans החדשה של Marvel, ידענו כבר אז שההפקה נראת זולה ונקבל את אחת מסדרות הקומיקס הגרועות בשנים האחרונות, ואחרי ששמענו ששני הפרקים הראשונים של הסדרה הולכים להיות מוצגים ב-IMAX חשבנו שיוצרי הסדרה הם מאוד שאפתיים ואפילו היססנו לגבי הערכה הראשונית שלנו של הסדרה. אבל בסופו של דבר הסדרה אכזבה את כולם בהקרנת הבכורה ובהמשך הסדרה על המסך הקטן.

עם רייטינג ממוצע מאוד נמוך של 1.45 מיליון צופים בלבד לאורך כל העונה, ידענו שמפיקי הסדרה חשבו שהם עשו טעות בהצגה של הסדרה ב-IMAX, אבל נראה שמנכ"ל חברת IMAX ריץ' גלפונד היה הראשון להודות בטעות ההפקה במהלך ראיון.

הלקוחות ציפו להפקה ברמה של סרט קיץ עם תקציב מסיבי, מאשר פרקי פיילוט של סדרת טלוויזיה. בנוסף, העובדה שזה היה חלק מ-Marvel שם את הציפיות גבוה יותר מאשר כל כותר אחר, בגלל השם של הכותר וההפקה הגבוה של סרטי Marvel.

ראיון מלא בלינק הבא.

זה נשמע כאילו מר גלפונד לא מתרכז בנקודה החשובה ביותר, העובדה שההפקה של הסדרה הייתה אפילו זולה יותר מסדרה ממוצעת של Marvel. זה נכון שסדרה של Marvel לעולם לא תגיע לרמות התקציב של אחד הסרטים מהיקום הקולנועי ואף אחד לא ציפה לזה מ-The Inhumans, כמו שאנחנו למדנו לא לצפות לזה מ"דרדוויל" ו"סוכני ש.י.ל.ד" (שאפילו קיבלה ביקורות רעות בעונה הראשונה והשנייה של ריצתה), אבל בין אם זה התחפושות הגרועות, התסריט הגרוע או האפקטים הגרועים, The Inhumans היה נכשל לא משנה מה, זה עצם העובדה שפרקי הסדרה שודרו ב-IMAX שהיה המסמר הסופי בארון של הסדרה וההצלחה האפשרית שלה.

מה שכן, גלפונד צדק במשהו אחד, הבטחון של מפיקי הסדרה בכותר Marvel. אפילו אם הוא לא אמר זאת במפורש, אנחנו בטוחים שסיבה גדולה לכך שהסדרה שודרה ב-IMAX זה היה בגלל הבטחון שבא עם כותר The Inhumans, שזה סדרת קומיקס שהגיעה מהבית של "איירון מן" ו"הנוקמים". בואו נקווה שמישהו ב-Marvel הצטנעה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה