יוצרי הסדרה של דברים מוזרים כבר עובדים על העונה השלישית

מאט ורוס דופר, יוצרי הסדרה "דברים מוזרים" אישרו שהם התחילו לכתוב את העונה השלישית של הסדרה

העונה השנייה של "דברים מוזרים" הגיעה לסופה עם מספרי צפייה מצוינים ושבחים מפיו מבקרים. אחרי העונה הראשונה, לקח יותר משנה עד שראינו עוד מקבוצת הצעירים של הסדרה, אבל נראה שעד שנראה אותם שוב לא ייקח יותר מדי זמן.

במהלך ראיון, יוצרי הסדרה מאט ורוס דופר דיברו על תהליך הכתיבה של הסדרה וחשפו שהם כבר התחילו עבודה על העונה השלישית:

הדבר הקשה ביותר עם העלילה זה שעקבנו אחרי מספר סיפורים שונים והיינו צריכים שהם יבנו באותו הקצב ויפגשו באותו הזמן. זה תמיד החלק הקשה ביותר כשאנחנו מתחילים לכתוב.

אנחנו מתחילים כבר על עונה 3 עכשיו, זה תמיד הדבר הקשה ביותר לגרום לסיפורים האלו להתקדם בו זמנית. זה תמיד אתגר, אז אנחנו עדיין לומדים. אני מתכוון, אנחנו מנסים לעשות סרט שנמשך 8-9 שעות, אז הקצב צריך להיות בדיוק כמו שצריך, אתה יודע, זה תמיד קשה.

ראיון מלא בלינק הבא.

זה נהדר שלא נצטרך לחכות הרבה זמן לעונה חדשה, גם בגלל שאנחנו מתים לראות מה הדבר הבא שיקרה וגם כי השחקנים לא יתבגרו יותר מדי בין העונות, בשונה מ"המתים מהלכים" שקארל גדל בתקופה של שנה וחצי ב-6 שנים. בואו נקווה שצמד הכותבים לא מרגישים לחץ מצד Netflix ושהמוצר הסופי ימשיך להיות יוצא מן הכלל.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה