הם חזרו – מבט ראשון על משפחת סופר-על 2

אחרי כמעט 13 שנים של המתנה, אנחנו סוף סוף מקבלים מבט קצר לסרט ההמשך המצופה “משפחת סופר-על 2”

כששואלים כל חובב קולנוע מה סרט האהוב עליו מסטודיו Pixar הוא יגיד אולי “צעצוע של סיפור 2”, “למצוא את נמו” או “וול-E”, אבל אם תשאלו כל חובב קומיקס הוא יגיד “משפחת סופר-על” ויתחילו לדבר על איך הסרט היה סרט גיבורי-על מצליח לפני שאפילו Marvel הצליחה לעשות זאת, וימשיכו לדבר על ההמתנה הבלתי פוסקת לסרט המשך. כעת, ההמתנה הסתיימה.

סטודיו Pixar ביחד עם Disney שיחררו קליפ קצר להתחלת רכבת ההייפ מסרט ההמשך המצופה של “משפחת סופר-על” ואפילו שאנחנו לא מקבלים שום מידע לגבי העלילה או המשפחה עצמה, זה פשוט כיף לראות את מר סופר-על שוב.

עם “משפחת סופר-על 2”, Pixar ו-Disney עלולים לראות שיא חדש בהכנסות בקופות הקולנוע, לא רק בגלל שמדובר בסרט שציפו לו כבר 13 שנים, לא רק בגלל שזה סרט המשך ובהוליווד סרטי המשך שווים הרבה כסף, אלא גם בגלל שזה סרט גיבורי על וכפי ש-Marvel ו-DC הוכיחו, שים כמה גיבורי-על על המסך הגדול ותרוויח המון כסף.

כחובב קומיקס אני פשוט מאושר לראות את המשפחה שוב, כמה שסרטי גיבורי העל היו טובים בשנים האחרונות, עוד לא קיבלנו משפחה של גיבורי-על כמו שאנחנו מכירים מהקומיקס של ארבעת המופלאים של Marvel. היו מספר ניסיונות לתפוס את הקסם הזה, כמו “הבלתי רגילים”, אבל “משפחת סופר-על” עשתה את זה הכי טוב ואנחנו לא יכולים לחכות לראות את כל המשפחה שוב באקשן על המסך הגדול.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *