משפחת סופר-על 2 – טריילר חדש עם עוד אקשן גיבורים

טריילר חדש הגיע ל"משפחת סופר-על 2" והוא נותן לנו עוד אקשן גיבורי על ואת נבל הסרט

אנחנו חייבים להודות, כשראינו את הטריילר הראשון לסרט ההמשך המצופה "משפחת סופר-על 2" של Disney ו-Pixar, קצת חששנו שאחרי המתנה ארוכה לראות שוב את כל המשפחה משתפת פעולה על המסך הגדול, נקבל סרט שמתרכז יותר באמא, נערת הגומי. לא שזה לא יהיה כיף לראות אותה באקשן, בעיקר בגלל שהיא הייתה מדהימה בסרט הראשון, אבל אחרי שרצינו לראות את המשפחה שוב באקשן, זה היה קצת מאכזב לראות את המשפחה בעיקר בבית ואת האמא בלב כל האקשן. מזל שזה לא ככה בטריילר החדש.

הטריילר החדש כן מציג את המשפחה בבית ואת מר סופר-על מנסה להתמודד עם גידול הילדים שלו, ביניהם ג'אק ג'אק שמתחיל לפתח כוחות על משונים. אבל הוא גם מציג לנו את הנבל החדש של הסרט, מהפנט בשם The Screen Slaver, שככל הנראה יסית את כולם נגד המשפחה ואנחנו מקבלים לא מעט אקשן עם משפחת הגיבורים האהובה עלינו.

למרות שזה נראה כאילו רוב האקשן של המשפחה יתרחש בהתחלת הסרט כשהם ילחמו ב-Underminer מהסרט הראשון, אני מקווה לראות את הילדים מכסחים את הצורה על המסך הגדול פעם נוספת כשהסרט יצא למסך הגדול. בנוסף, זה כיף לראות את פרוזון אשכרה מצליח למצוא את חליפת העל שלו.

יחד עם הטריילר אנחנו גם קיבלנו פוסטר חדש של הסרט המצופה שכולל עוד גיבורי-על ברקע.

"משפחת סופר-על 2" יגיע בקיץ הקרוב ב-15 ביוני.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה