פוקה!- הפרק השלישי בסדרת Into the Dark קיבל טריילר

פוקה! (Pooka!), הפרק השלישי בסדרת סיפורי האימה “Into the Dark” של Hulu וBlumhouse  קיבל טריילר ותקציר.

בשני החודשים שעברו מאז יציאתו של הפרק הראשון בסדרת סיפורי האימה “Into the Dark”, של רשת הצפייה הישירה Hulu ושל Blumhouse קיבלנו שני פרקים מהנים ומפחידים. עכשיו הגיע תורו של הפרק השלישי בסדרה, פוקה! (Pooka!). הפרק שיצא ב-7 בדצמבר יראה את הצד האפל של חג המולד, של טרוף קניית הבובות ושל תקופת החגים באמריקה.

לפי הטריילר נראה שהפרק יהיה מותחן פסיכולוגי שיעקוב אחר Nyasha Hatendi, שחקן שהתחיל לעבוד כבובת כריסמס אנושית בחנות צעצועים. ככל שהוא לובש את חליפת הבובה יותר, הוא מפתח אישיות נוספת לשלו שלאט לאט משתלטת עליו והורסת לו את החיים שרק לפני רגע הסתדרו.

אתם מוזמנים לצפות בטריילר ובתקציר של הפרק:

שחקן שמתקשה למצוא עבודה, מקבל אחת ומתחיל לעבוד כדמות חג מולד בחליפת בובה כדי לקדם את הצעצוע החם ביותר של השנה, “פוקה”. בהתחלה זה הסחת דעת כפית וידידותית, אבל הוא מפתח לאט שני אישיויות- אחת כשהוא לבוש בחליפה, ואחת שמחוצה לה- כשפוקה מתחיל להשתלט עליו. סרט המפלצות הלא קונבנציונלי הזה מבויים על ידי המועמד לאוסקר נאצ’ו ויגאלונדו, איש החזון מאחורי המפלצת מהסרט קולוסאל שיצא ב-2016.

עד כה שני הפרקים הראשונים בסדרת “Into the Dark” סיפקו סיפורי אימה מהנים כשהפרק השני בסדרה, “Flash and Blood” נראה יותר מאורגן ויצא לפועל באופן יותר טוב מהפרק שקדם לו. אם גם הפרק השלישי יעקוב אחר הדפוס הזה, נראה ש”פוקה!” הולך להיות פרק מצמרר ומהנה במיוחד.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה