סדרת האנימציה Invincible זוכה ל-2 עונות נוספות

בעיצומה של עונה ראשונה מאוד מצליחה, חברת Amazon מכריזה על שתי עונות נוספות שבדרך לסדרת האנימציה Invincible

מאז תחילת השנה, ישנה הרגשה שאנחנו מתפנקים על המסך הקטן עם סדרות קומיקס. WandaVision היה מעולה, "הפלקון וחייל החורף" הגיע לסיום עוצמתי לפני כשבועיים, סדרות הגיבורים של ה-CW ממשיכות בקצב גבוה ו-Invincible נחת אצלנו בשביל עונה ראשונה מלאה באלימות ואקשן מרהיב.

הסדרה שמתרכזת בגיבור צעיר שמגלה את כוחותיו ומגלה שאביו גיבור העל הוא רחוק מקדוש, אולי עפה מתחת לרדאר של רוב חובבי הז'אנר, אבל מעריצים של הקומיקס המקורי של רוברט קירקמן, גילו סדרת אנימציה בוגרת שמצליחה להביא לחיים את דפי הקומיקס, למרות התקציב והזמן המוגבלים שמחלקת האנימציה קיבלה.

לכן, אותם מעריצים ישמחו לדעת שהסדרה החדשה תמשיך לעוד שתי עונות נוספות בשירות של Amazon אחרי אישור מורנון סנדרס, מנהל מחלקת הטלוויזיה של Amazon Studios, ששיבח את ביצועיו של קירקמן עם הסדרה.

כמובן שזה לא אומר שהסדרה תגיע לסיומה בעונתה השלישית, אבל בתקווה זה כן אומר שהסדרה תקבל תקציב גדול יותר לעונות ההמשך, כעת שהיא נהפכה להיות סדרת מקור רשמית של Amazon.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה