חברת Amazon קונה את אולפני MGM

חברת הרשת המצליחה Amazon רוכשת את אחד האולפנים האגדיים בתולדות הקולנוע, MGM וכל הכותרים בבעלותם

בין האולפנים הגדולים שהיו בראש תעשיית הקולנוע עם יסודה היה אולפן MGM, שעמד מאחורי סרטי "רוקי", "ג'יימס בונד", "רובוקופ", "הקוסם מארץ עוץ", "סטארגייט" ועוד רבים. אבל ב-20 השנים האחרונות, האולפן לא ראה הצלחה באותה המידה כמו בשנותיו הקודמות למעט במספר השנים האחרונות עם סרטי "קריד" ומספר סדרות כמו "סיפורה של שפחה" ו"הויקינגים". אבל כעת, אחת החברות הגדולות בשוק עושה מהלך שישנה את פני התעשייה, חברת Amazon.

חברת הענק רכשה את האולפנים האגדיים וכל הכותרים בבעלותה ב-8.45 מיליארד דולרים. זה מהלך מסיבי מצד החברה שמגיע בדיוק בזמן עם הגדילה של שרותי זרימה אחרים כמו נטפליקס, HBO Max ו-Disney+ באמצעות עסקאות עם חברות ענק כמו Warner Brothers ו-Sony.

הרכישה תאפשר ל-Amazon להרחיב משמעותית עם הספרייה שלה עם סרטים וסדרות קלאסיים ואף להפיק סרטים וסדרות של הכותרים המוכרים תחת MGM, כמו "רוקי" ו"ג'יימס בונד". אם Amazon לא הייתה בליגה של נטפליקס ו-Disney+ עד כה עם סדרות הטלוויזיה המצליחות שלה, כעת היא כן.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה