האם המשחק Destiny הולך להיות MMO? יוצרי המשחק Bungie משתפים את דעתם בנושא

"דיונים בקשר למשחק הזה הם תמיד דבר מהנה ואנחנו מקבלים אותם בברכה " אמר אחד היוצרים של המשחק בעודו מודה שהמשחק destiny אכן מזכיר MMO בצורה מסויימת.

המשחק החדש של חברת Bungie בשם Sestiny נקרא בשמות רבים הוא נקרא " ירי בגוף ראשון " הוא נקרא " ירי בעולם משותף " " משחק תפקידים פעולה " " מדע בדיוני מטולוגי בעל עולם פתוח " וגם MMO אבל איזה מהתיאורים המורכבים האלה הכי מדוייק ומתאר את המשחק בצורה הכי נכונה?
הכתבה היא בהחלט כתבת המשך להסבר של חברת Bungie למה המשחק Destiny לא דומה למשחק HALO!

כששאלו את Bungie אם נמאס להם שאנשים קוראים ל-Destiny משחק MMO היוצרים מסרו שהם נהנים מכל הוויכוחים והנסיונות לשים את המשחק הזה בקטגוריה זו.

" בכלל לא ! לכם נמאס לשמוע אותנו מתעקשים שזה לא mmo ? דיונים על המשחק הזה הם תמיד דבר כיפי ואנחנו נהנים מהם , הרעיונות שמעצבים את Destiny מגיעים ממקומות רבים אנחנו שואבים השראה מחוויות משחקים שאנחנו אוהבים . בדומה ל-MMO המשחק שלנו ימשוך אותכם לחקור את כל העולם שאנחנו נביא לכם "
" אתם תגלמו דמות שמתפתחת במהלך המסע הזה , לא כמו ב-MMO כל החוויה הזאת תבוא אליכם דרך אקשן שיגרום ללב שלכם לרוץ בעודכם רואים את העולם דרך עייני הגיבור שלכם . " Bungie הוסיפו ואמרו " בסופו של דבר אנחנו מצפים לראות איך אתם הייתם מתארים את Destiny אחריי ששיחקתם בו"

בעדכון החדשות של Bungie הם כמו כן מסרו שהבטא של המשחק הולכת לאפשר לשחקנים ליצור דמות משלהם במקום לצמצם את האפשרויות שלהם למספר דמויות בנויות מראש . " החוויה העיקרית ב-Destiny היא להביא חיים לדמות שלכם , ולהרוויח פרסים שיהפכו אותכם לאגדה בעולם הזה . הבטא זה הטעימה הראשונה שלכם של כל המנה שאנחנו מבשלים בשבילכם "

הבטא של Destiny תשוחרר בחלק הראשון של 2014, תחילה על playstation 3 וה-playstation 4 וזמן מה אחרי זה הוא אמור גם להגיע ל-xbox 360 ול-xbox one.

הטריילר שפורסם ב-E3 האחרון

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה