ליין אוזניות הספורט החדש של JABRA עכשיו בישראל

ליין אוזניות הספורט של JABRA כבר מושק בישראל וניתן לקניה על ידי החברה שמשווקת אותה Bconnect.

לאחרונה החלו להתאים למכשירים אלקטרוניים אפליקציות להתאמה אישית. כך גם באוזניות הספורט החדשות של JABRA. אפליקציית ה-Sport Life, אפליקציה שמאפשרת תכנון ומעקב אחר נתוני פעילות גופנית לפי דרגות קושי , מדידת קצב, שריפת קלוריות ואף מרחק ומסלול באמצעות ה-GPS של הטלפון. אוזניות אלה גם עובדות עם אפלקציות ספורט מובילות כמו Endumundo.

Jabra Sport coach

 

במחיר סמלי של 699 שח תוכלו להינות מהאוזניות האלחוטיות והאיכותיות Jabra Sport coach.
אוזניות אלה חלוצות בהתאמתן לאימונים משולבים, כלומר, אימונים המשלבים בין פעילויות גופניות שונות בייחוד לאימון ביתי או בחדר כושר. האוזניות האלה מכילות כל טוב החל במשקלן העומד על 16 גרם בלבד ו-5 שעות שימוש רצופות ללא טעינה ועד חיישן תנועה TrackFit המאפשר מדידות מרחק, קצב, מספר צעדים ואף שריפת קלוריות. אלו אוזניות ארגונומיות שישארו וישרדו באוזן לאורך זמן כאשר הן עמידות בפני זיעה, זעזועים וגשם לפי תקן צבא ארה”ב (IP54). הן מגיעות עם 3 מתאמי אוזניים בגדלים שונים על מנת לספק את הנוחות המקסימלית לצרכן, ומאובזרות במיקרופון ושלט זעיר בחוט האוזניה המאפשר לקבל ולסיים שיחות וגם לשלוט על עוצמת השמע.
דבר נוסף המייחד את אוזניות אלו הוא שהאפליקציה SpoertLIfe מספקת הנחייה קולית מותאמת אישית תוך כדי האימון בדומה למאמן אישי ואף מאפשרת לשלב מוזיקה תוך כדי.

Jabra Sport coach

 

 

Jabra Sport Pace

אוזניות נוספות מהסדרה ש-Bconnect משווקת הן ה-Jabra Sport Pace אשר מתאימות יותר לכושר וריצה ועומדות על משקל של 21 גרם בלבד, אלה כמו שאר אוזניות הספורט בסדרה גם מאפשרות 5 שעות שימוש רציף ללא טעינה. אך מה שמייחד אותן הוא שדי להטעין אותן 15 דקות וכבר תוכלו להשתמש בהן שעות נוספות. גם אוזניות אלו עמידות בפני זיעה וגשם, והן הולכות יד ביד עם אפליקציית ה- SportLife. דבר נוסף המייחד אותן ההוא כי הן מצוידות בפסים מחזירי אור כדי שתמשכו תשומת לב גם בלילה. אוזניות אלה נמכרות במחיר של 499 ש”ח.

Jabra Sport Pace

מוזמנים לקנות ב-Bconnect.

אודות The Shocker

אני עוגה, בת 17 מהצפון חובבת עוגות מושבעת, אבל ששש... העוגה היא שקר.

השאר\י תגובה