ג'יימס קמרון מתכנן לאתחל את סדרת סרטי The Terminator

סדרת סרטי The Terminator, סרטי המדע בדיוני האהובים, חוזרת לידי האיש שיצר אותה, ג'יימס קמרון.

סדרת הסרטים The Terminator (שליחות קטלנית) ראתה ירידה מתמדת באיכות וברווחים מאז אחד הסרטים הכי טובים בז'אנר המדע הבדיוני, "שליחות קטלנית 2 : יום הדין", הסרט הראשון בסדרה הפך את ארנולד שוורצנגר לכוכב אקשן הוליוודי והוליד את המשפט המפורסם שלו "I'll be back". עד היום הסרט מאוד מוערך על הסיפור היצירתי שלו והסגנון הנואר עתידני שהביא למסך הגדול.

הסרט השני בסדרה, "שליחות קטלנית 2: יום הדין", נחשב עד היום לסרט ההמשך הכי טוב בכל הזמנים וסרט אקשן מצוין שלוקח את כל מה שהיה בסרט הראשון ומשפר אותו בכל אופן. הסרט נגמר על טון חיובי וסוף סגור, אבל בגלל שהבעלות על הכותר של "שליחות קטלניות" לא הייתה עוד בידיו של קמרון, ובגלל שראו שאפשר לחלוב את השם לעוד כסף, קיבלנו את "שליחות קטלנית 3: עלייתן של המכונות" סרט אקשן קיצי טוב, אבל בעיני רבים (כולל אני) הרבה פחות טוב מהסרט המקורי או השני.

הסרט הבא בסדרה היה כבר בעתיד אחרי יום הדין, "שליחות קטלנית: התעוררות", עם כריסטיאן בייל בתור ג'ון קונור ועלייתו לראש המחתרת. הסרט היה הראשון בלי ארנולד שוורצנגר (אך שמו את הראש שלו בצורה ממוחשבת על אחד הרובוטים), והסרט ספג ביקורות רעות והכנסה נמוכה. בשנה שעברה שוחרר הסרט "שליחות קטלנית: ג'נסיס", הסרט שהחליט פשוט להרוס את כל סדרת הסרטים ולמחוק את כל מה שקרה עד כה, כולל שני הסרטים הראשונים. הסרט כשל לגמרי מסחרית וספג שנאה משמעותית מצד מעריצי הסדרה.

עכשיו כשהסדרה נמצאת בנקודה הנמוכה ביותר שאי פעם הייתה ונראה כאילו אין לה לאן ללכת חוץ מלהעלם לתמיד מהמסך, חוזר יוצר הסדרה להחזיר אותה לגדולה – ב-2019 יקבל ג'יימס קמרון שליטה משפטית מלאה על כותר "The Terminator" ורוב הסיכויים שיאתחל את הסדרה יחד עם הבמאי ג'ים מילר. ככל הנראה הבמאי יחליט או להמשיך את הסיפור אחרי האירועים של הסרט השני, להתעלם לגמרי מהסרטים שבאו אחרי 2 (אני עושה את זה כל יום), או לאתחל לגמרי את הסדרה.

עד כה אין יותר מדי מידע על מה מתכנן הבמאי המהולל שהביא לנו סרטים כמו אווטר, טיטאניק והנוסע השמיני 2, אבל כבר מעריצים רבים של הסדרה נרגשים לראות את האדם שהתחיל אותה לוקח פיקוד חזרה על הסדרה עם הבמאי שהביא לנו את "דדפול". אם זה לא שילוב במאות מרגש, אני לא יודע מה כן.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה