ג'ף גולדבלום מצטרף להפקת הסרט Jurassic World 2

האיש והאגדה ג'ף גולדבלום מצטרף לצוות השחקנים של סרט ההמשך ל-Jurassic World.

"עולם היורה" הראה הרבה הצלחה ביצאתו בקופות ונחשב עבור רבים לסרט ההמשך הכי טוב שיצא עד כה לאחד הסרטים הכי טובים בכל הזמנים, "פארק היורה". הסרט החדש סיפק המון אקשן, קרבות דינוזאורים ונוסטלגיה. כעת נראה שמתוכנן עוד קצת נוסטלגיה עבור סרט ההמשך Jurassic World 2 עם חזרתו של כוכב שני הסרטים הראשונים בסדרה, ג'ף גולדבלום.

ההודעה על חזרתו של גולדבלום מגיעה ממפיק הסרט פרנק מרשל, שרק מודיע על חזרתו של השחקן האהוב אבל לא חושף את הנסיבות לחזרת הדמות ללב הסכנה עם הדינוזאורים:

אני נרגש לקבל אותו חזרה. העולם השתנה הרבה מאז שאיאן מלקולם (דמותו של ג'ף גולדבלום) הלך לפארק היורה ואנחנו צריכים את נקודת מבטו עכשיו יותר מתמיד. הוא אמר לנו על תאוריית הכאוס, הוא צדק.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

זה נהדר לראות את אחד השחקנים האהובים של הסדרה חוזר לתפקיד כלשהו בסרט ההמשך ל"עולם היורה". זו תהיה חזרתו השנייה של גולדבלום לאחד הסרטים המצליחים שלו בשנים האחרונות, כאשר חזר לשחק בסרט ההמשך ל"יום השלישי" שנקטל על ידי המבקרים והמעריצים יחדיו. בואו נקווה שדבר זה לא יקרה גם פה.

יהיה מעניין לראות איך יכניסו את דמותו לעלילה של הסרט, שככל הנראה תתרכז כעת בשימוש של דינוזאורים בתור כלי נשק. גם אם זה יהיה תפקיד מינורי, זה יהיה נהדר לראות את ג'ף גולדבלום מחזיר חיים לדמותו האהובה. אני מניח שאיאן מלקולם צדק- החיים מוצאים דרך.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה