עולם היורה 3

עולם היורה 3- השחקנים המקוריים חוזרים לסרט החדש

"עולם היורה" הוא הסרט הרביעי בסדרת סרטים מצליחה מסוגת מדע בדיוני והרפתקאות בשם "פארק היורה", שהראשון בסדרה זו יצא לאקרנים ב1993. הסדרה עוסקת באי בו מדענים שיבטו דינוזאורים למטרות כלכליות. בניגוד ל"פארק היורה", "עולם היורה" אינו מבוסס על אחד מספריו של מייקל קריטון ואינו מבוים על ידי סטיבן שפילברג. הסרט הראשון בסדרה החדשה "עולם היורה" שיצא לאקרנים ב-2015 היה הצלחה מסחררת וגרף הכנסות של 524.4 מיליון דולר ברחבי העולם כבר בסוף השבוע הראשון להקרנתו. בעקבות הצלחה מרשימה זאת יצא סרט ההמשך בסדרה בשם "עולם היורה: נפילת ההמלכה". הסרט השלישי בסדרה, בינתיים נקרא "עולם היורה 3", עתיד לצאת ב-10 ביוני 2021 ויסגור פינות ישנות מהסרטים הקודמים בתוספת שינויים מרעננים.

הסרט יחזיר אלינו את השחקנים המקוריים של הסרט משנת 1993: סם ניל, לורה דרן וג'ף גולדבלום וימשיך ישירות בקו העלילה מהסרט השני "עולם היורה: נפילת הממלכה". טרם נמסר מידע מפורש על התפקידים שגילמו, אך ידוע שפורסם סרט באורך 8 דקות שמציג בפנינו את האירועים לאחר הסרט השני, שם ניתן לראות שבני האדם הסתגלו לחיים משותפים עם דינוזאורים פראיים, ושם היה ניתן לראות את הבסיס היחודי שהוקם לכבוד הסרט השלישי. נכון לעכשיו, "עולם היורה 3" יהיה האחרון בסדרת סרטים זאת.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה