העונה האחרונה של ג'סיקה ג'ונס תעלה בחודש יוני

העונה האחרונה של הסדרה האחרונה משיתוף הפעולה בין שירות Netflix לאולפני Marvel עתידה להגיע בחודש יוני הקרוב.

אחרי ההכרזה על ביטול שיתוף הפעולה בין שירות הסטרימינג Netflix לאולפני Marvel (בבעלות ענקית המדיה Disney), תקווה אחרונה לסגירת מעגל הייתה בכך שהסדרה האחרונה שהופקה ועדיין לא עלתה לאוויר היא העונה השלישית של הסדרה "ג'סיקה ג'ונס".
שיתוף הפעולה הביא גם את הסדרות "דרדוויל", "לוק קייג' ", "איירון פיסט" וסדרת האיחוד "המגינים".
יחד עם הסדרות האלו יצאה גם סדרת הספין אוף של "המעניש", של הדמות שהוצגה במהלך העונה השנייה של "דרדוויל".

הסדרות בוטלו לאחר שחברת Disney הכריזה על שירות סטרימינג עצמאי משלה בשם Disney+, מה שהוביל לסכסוך בין ה-2 וביטול הסדרות שנבעו משיתוף הפעולה הפורה.
הסדרה "ג'סיקה ג'ונס" זכתה להצלחה מאז עלייתה בשנת 2015 וב-2 עונותיה, וקיימת ציפייה כי העונה האחרונה תהווה סגירת מעגל עבור צוות "המגינים" (The Defenders).
כעת נראה שהעונה השלישית עתידה לעלות ממש בקרוב- בחודש יוני.
Netflix שחררה סרטון קצר המציג לנו את כל מה שעתיד לעלות לשירות במהלך החצי הראשון של חודש יוני הקרוב- וג'סיקה שלנו נמצאת שם (ממש בסוף הסרטון- 3:35, לכל העצלנים והלא מתעניינים למינהם).

כנראה שלא כל מה שאנחנו רואים בסרטון עתיד להגיע למנויי השירות בישראל, מאחר והתכנים הזמינים לכל מדינה משתנים (אלא אם אתם מנויים לשירות VPN כלשהו, המאפשר גישה לתכנים מחוץ לישראל), אך ככל הידוע לנו, הסדרה כן תגיע למנויי ארץ הקודש יחד עם שאר העולם.

אם לוקחים בחשבון את העובדה כי הסדרה הופיעה ממש בסוף הסרטון, אפילו אחרי ההכרזה על העונה החמישית והמצופה של הסדרה "מראה שחורה", רוב הסיכויים כי העונה החדשה של "ג'סיקה ג'ונס" תעלה בסביבות התאריך 15.06.19 (סוף החצי הראשון של חודש יוני), אך לצערנו לא זכינו לתאריך רשמי, וזוהי רק השערה.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה