יחידת ההצלה של צ’יפ ודייל תקבל סרט אדפטציה לייב-אקשן

סדרת האנימציה “יחידת ההצלה של צ’יפ ודייל” תעובד לסרט לייב-אקשן חדש מבית Disney

לוח הזמנים של כל הסרטים המתוכננים של חברת Disney נחשף לפני כחודש וכבר אז ראינו שחברת העכבר המצויר מתכננת מספר סרטי לייב-אקשן בשנים הקרובות. לא מפתיע בהתחשב בכמות סרטי הלייב-אקשן שיגיעו למסך שלנו השנה כמו “מליפיסנט: אדונית הרשע“, “מלך האריות”, “דמבו” ו”אלאדין“. ידענו שעיבוד הלייב-אקשן של “מולאן” הוא בין סרטי לייב-אקשן אלו וכעת אנחנו יודעים שגם גרסת לייב-אקשן של “יחידת ההצלה של צ’יפ ודייל” היא גם בין הסרטים המתוכננים.

הסרט החדש יבוים על ידי הקומיקאי עקיבא שייפר (מקבוצת Lonely Island) והתסריט ייכתב על ידי התסריטאי המתחיל בארי שוורץ. אין פרטים על העלילה וכמה תהיה דומה לסדרה המצוירת על סנאים שיוצאים להרפתקאות להציל את העולם, אבל כיוון הסרט ככל הנראה יהיה בעל מודעות עצמית ואפילו יצחק מהסדרה המצוירת האהובה.

בין אם זו החלטה נכונה לעשות את הדמויות האהובות האלו בסביבה שצוחקת מהמקור מאשר מאמצת אותו תלוי בתוצר הסופי, אבל בהתחשב בכך שהסרט יבוים על ידי במאי ותסריטאי די מתחילים, יכול להיות שסרט הלייב-אקשן לא יתפוס את אחד המקומות הפנויים בלוח הזמנים הקולנועי של Disney ואולי אפילו יעשה את דרכו לשירות הצפייה הישירה Disney+ שיכלול גרסת לייב-אקשן לכותר דיסני גם פחות מרכזי, “היפיפייה והיחפן”.

בכל מקרה, בהתחשב באופן שבו סוניק זעזע את הרשת עם הופעת הבכורה שלו, כעת מה שיהיה מעניין לרוב המעריצים זה העיצוב של הדמויות ואנחנו מחכים בקוצר רוח לראות את העיבוד של דמויות חמודות אלו ללייב-אקשן.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה