ג'וס ווידון פורש מבימוי הסרט Batgirl

ג'וס ווידון מודה בכשלון ופורש מכסא הבמאי של סרט הקומיקס העתידי Batgirl

אחרי שהתאכזבנו מההתחלה הנוראית של היקום הקולנועי של DC עם "ליגת הצדק" ו"באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק", עדיין לא יכולנו שלא להתרגש מהידיעה שג'וס ווידון, הבמאי ששיגר את ההצלחה של היקום הקולנועי של Marvel והיה אחד הכותבים המוכשרים של הקומיקס של Batgirl, יביים סרט על השותפה הצעירה של באטמן, בעיקר עם ההצלחה המטורפת של Warner Brothers עם גיבורת DC אחרת.

אז אתם יכולים לנחש כמה התאכזבנו כשגילינו שווידון החליט לפרוש מההפקה של הסרט העתידי בטענה שהוא נכשל בתפקיד.

Batgirl הוא כזה פרויקט מרגש, ו-Warner Brothers/DC היא שותפות כל כך תומכת, שלקח לי כמה חודשים להבין שלא היה לי סיפור. אני מודה לנשיא DC ג'יאוף ג'ונס ונשיא קבוצת Warner Pictures טובי אמריק ולכולם שכל כך קיבלו אותי בברכה כשהגעתי, והיו כל כך מבינים כשאני…האם יש דרך טובה יותר להגיד "נכשלתי"?

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

בהתחשב בעובדה שווידון עזר לביים את "ליגת הצדק" והסרט היה כשלון מסחרי, ציפיתי לעזיבתו של הבמאי להתרחש בגלל מנהלי האולפן. אבל זה לגמרי מפתיע שהסיבה לעזיבתו היא עקב סוג של מחסור כותבים, בעיקר בהתחשב שמדובר באחד מהכותבים המוכשרים של עולם הבידור ב-20 השנים האחרונות, עם ריצות קומיקס מצליחות כמו Astonishing X-Men וסדרות אהובות כמו "פיירפליי" ו"באפי ציידת הערפדים".

אבל אני מניח שעם כל מדיום, ברגע שאתה משקיע בו כל כך הרבה אנרגיה, בסוף אתה נעצר במקום ונאלץ לעזוב, וזה נראה שזה מה שווידון הולך לעשות בינתיים עם ז'אנר הקומיקס הקולנועי.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה