עולם היורה : נפילת הממלכה – טריילר אחרון לפני בכורת הסרט

סרט ההמשך של “עולם היורה” ממש עוד רגע מגיע למסכי הקולנוע שלנו ורגע לפני אנחנו החלטנו לראות את הטריילר האחרון של הסרט המצופה

בין אם אהבתם את ההמשך לסדרת סרטי הדינוזאורים האהובה או לא, ההצלחה של “עולם היורה” נראתה באופן מאוד ברור בקופות הקולנוע ולכן זה בכלל לא מפתיע שחברת Universal החליטה להוציא סרט נוסף בכיכובם של כריס פראט וברייס דאלאס הווארד.

למרות שחשבנו שהסרט החדש יתרכז בהפיכה של דינוזאורים לכלי נשק ממשלתיים או בבריחה של גיבורינו מאי הדינוזאורים שעומד להתפוצץ. לפי הטריילר האחרון, ניתן לראות שחברת Universal לוקחת עמוד מההצלחה של “מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר” ומנסה להביא למסך את העלילה של אחד מהסרטים של הטרילוגייה המקורית, “העולם האבוד”.

לרגל הבכורה הקולנועית של הסרט בארץ, קיבלנו גם תקציר מלא מ-Tulip Entertainment:

ארבע שנים לאחר שפארק השעשועים ואתר הנופש היוקרתי “עולם היורה” הושמד על ידי דינוזאורים, נסגר למבקרים וננטש, האי איסלה נואבה, מאוכלס על ידי הדינוזאורים השורדים, אשר חיים חיי פרא בג’ונגלים.

כאשר הר הגעש הרדום של האי מתחיל להראות סימני חיים, מטרתם של אוון (כריס פראט) וקלייר (ברייס דאלאס הווארד) הינה למנוע את אירוע ההכחדה הקרב. השניים מתגייסים להצלת הדינוזאורים שנותרו בחיים ומגיעים למסע הצלה באי. אוון המחפש אחר בלו, הדינוזאורית אותה גידל ואילף, וקלייר המחפשת לשמר את זן הדינוזאורים הנדיר חושפים מזימה אכזרית של רודפי בצע, העשויה להחזיר את עולמנו למצב מסוכן שלא נראה מאז התקופה הפרהיסטורית.

סרט ההרפתקאות “עולם היורה: נפילת הממלכה”, מסדרת הסרטים הפופולרית והמוצלחת ביותר בתולדות הקולנוע, מחזיר למסך הגדול עולם הרפתקאות מרתק ומרגש שלא נראה כמותו, את הדמויות האהובות, הדינוזאורים המוכרים, עם גזעים חדשים מעוררי השתאות ומפחידים יותר מאי פעם.

למרות שהסרט מרגיש מאוד דומה ל”עולם האבוד”, אני כן חושב, מהטריילר, שהאקשן והדמויות יהיו יותר מעניינים בסרט הזה מאשר בסרט ההמשך המאכזב שקיבלנו לפני 20 שנים.

“עולם היורה: נפילת הממלכה” יגיע למסכינו בצעדי ענק ב-07.06. מצפה בקוצר רוח.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה