יצאה הרחבת השמיים של Just Cause 3!

מוקדם יותר השבוע, ביום שלישי, יצאה הרחבת השמיים מתוך חבילת ההרחבה: שמיים ארץ וים, למשחק Just Cause 3.

זוכרים שכתבנו על ההרחבה החדשה שיש ל-Just Cause 3? יופי. כי היא בדיוק יצאה לשחקנים השבוע! כן כן, קראתם נכון: הרחבת השמיים של Just Cause 3 הגיעה, ואיתה הגיעו שיפורים רבים לאווירת המשחק.

ההרחבה מציעה מגוון רחב של משימות המציגות איום חדש – תאגיד עדן (eDEN), ומצודת השמיים העצומה ומבעיתת הפנים שלהם, יחד עם צבא של מזל"טים קטלניים במיוחד. כדי להביס את האיום החדש שנוצר, גיבור המשחק, ריקו רודריגז, ישתמש בחליפת דאייה חדשה (הלא היא ה-Bavarium Wingsuit), הניתנת לשדרוג, ומצוידת יחד עם מקלעים על הכתפיים וטילים שקובעים אוטומטית מטרות, יחד עם מזל"ט ההגנה האישי שלו, Eviction, והרובה החדש שיקבל, Bavarium Splitter.

"התוכן החדש ישנה את גישת המשחק של השחקנים החל מהיסודות – אנחנו מצפים לראות איך השחקנים מתאימים את חליפת הדאייה החדשה", אמר טוביאס אנדרסון, מפיק בכיר ב-Avalanche Studios, ואף הוסיף: "המשימות, האתגרים והגאדג'טים מהסיפור החדש שיכולים להילקח למשחק משנים דברים ממש, ואנחנו לא יכולים לחכות לכך שמדיצ'י תהיה יותר ויותר יצירתית".

הרחבת השמיים תעלה לנו כ-11.99$, בזמן שכל חבילות ההרחבה (שמיים, ארץ וים) תעלה לנו 24.99$. כל שלושת ההרחבות צפויות להיות זמינות לפני סוף קיץ 2016 ויהיו זמינות שבוע לפני למחזיקי ה-Expansion Pass.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה