סרט האדטפציה למשחקי Just Cause מקבל תסריטאי

התסריטאי שעבד על אחת מסדרות סרטי האקשן הטובות של השנים האחרונות יביא לנו למסך את ריקו רודריגז של Just Cause בסרט האדפטציה לסדרת המשחקים המצליחה של Square Enix.

כבר זמן מה ששמענו שסדרת משחקי האקשן Just Cause של Square Enix מתוכננת לעבור עיבוד למסך הגדול וכעת עם עליית הפופולריות של אדפטציות למשחקי וידאו, זה לא מפתיע שאנחנו מקבלים פרטים חדשים לגבי התקדמות ההפקה של העיבוד הקולנועי לסדרת המשחקים בכיכובו של ריקו רודריגז.

התסריטאי שלקח על עצמו לכתוב את העיבוד למסך הגדול של המשחקים הוא דרק קולסטד, שעבד על סדרת סרטי האקשן המצליחה של קיאנו ריבס "ג'ון וויק". עד כה אין תאריך יציאה לסרט אבל חברת Constantin Films מקווה להביא למסך את הכותר של Avalanche Studios בקרוב עם חיפוש מהיר של במאי וכוכב ראשי (למרות שהיו דיבורים על ליהוקו של ג'ייסון מומואה), והתחלת הפקה ב-2020.

עם עיבודים לכותרים כמו Uncharted ו-Halo, על בטוח יש קהל עבור כוכב האקשן הבלתי ניתן לעצירה של Square Enix ואנחנו כמעריצים גדולים של הכותר, ממתינים בצפייה לחדשות נוספות.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה