היו זמנים בהוליווד – טריילר מלא חדש

סרטו המצופה של קוונטין טרנטינו “היו זמנים בהוליווד” מקבל טריילר מלא ראשון עם בראד פיט ולאונרדו דיקפריו

לא מעט חובבי קולנוע יגידו לכם שיש תמיד התרגשות לקראת יציאתם של סרטים חדשים של מספר במאים ספציפים, ביניהם מרטין סקורסזה וקוונטין טרנטינו, ובזמן שסקורסזה מקבל את ההשראה הטובה ביותר שלו בעיר התפוח הגדול ניו יורק, טרנטינו מקבל את שלו בעיר הסרטים במערב, לוס אנג’לס והוליווד, כך ראינו ב”ספרות זולה”, “כלבי אשמורת” ובתקווה “היו זמנים בהוליווד”.

הסרט המדובר של טרנטינו כבר היה בפיתוח זמן מה ובזמן שההצצה הראשונה לסרט הלהיבה אותנו לטירוף שמתרחש בהוליווד בסוף שנות ה-60, הטריילר המלא בכלל גורם לנו להתלהב.

יחד עם הטריילר הרשמי, קיבלנו תקציר מלא של הסרט:

“היו זמנים בהוליווד” של הבמאי קוונטין טרנטינו מתרחש בלוס אנג’לס של שנת 1969. בה הכל משתנה וכוכב הטלוויזיה ריק דלטון (לאונרדו דיקפריו) וכפיל הפעלולים שלו משכבר הימים, קליף בות’ (בראד פיט) מחפשים את דרכם בתעשייה שאינם מזהים עוד.

סרטו התשיעי של הבמאי-תסריטאי קוונטין טרנטינו מציג אנסמבל שחקנים גדול ומספר קווי-עלילה במחווה לרגעיו האחרונים של תור הזהב ההוליוודי.

בהתחשב בתקופה בהוליווד וכמות השחקנים המכובדת של הסרט (פיט, דיקפריו, מרגו רובי), אין לי ספק שהסרט ידהים אותנו בדיוק כמו שהוא הדהים את הקהל בפסטיבל קאן כאשר הוקרן לראשונה.

הסרט המצופה של טרנטינו יגיע למסכינו ב-8.8.2019.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה