גל גדות קארי סקוגפלד

קארי סקוגלנד תביים את קלאופטרה בכיכובה של גל גדות

פאטי ג'נקינס החליטה להעביר את השרביט לבמאית המוערכת קארי סקוגלנד, בעוד היא תמשיך להפיק את הסרט. על בימויה הייתה מועמדת קארי סקוגלנד לפרס האמי על בימוי יוצא מן הכלל בסדרת דרמה ולפרסים אחרים כגון: ג'מיני, ג'יני, באפט"א ופרס המסך הקנדי. היא אף זכתה בפרס הג'יני על כתיבת התסריט הטוב ביותר. מכאן שגם אם היא לא זכתה בבימוי היא הייתה מועמדת לפרסים רבים ונחשבת למוערכת מאוד. כמו כן, היא ביימה את כל סדרת "הפלקון וחייל החורף".

קארי סקוגלנד

הסיבה שתחום הבימוי עבר לקארי סקוגלנד היא התקופה העמוסה עבור פאטי ג'נקינס שאמורה לביים את "וונדר וומן 3" ו-"Star Wars: Rogue Squadron". ככל הנראה תאריך השחרור של הסרט הוקדם ולכן ג'נקינס העדיפה להתמקד בשני הפרויקטים האחרים והנוצצים שיש לה. הסרט מהווה עיבוד ל"קלאופטרה" בכיכובה של אליזבת טיילור ששודר לראשונה ב-1963. בכמעט 4 שעות הסרט הציג את המאבק של קלאופטרה השביעית, מלכת מצריים, מול השאיפות האימפריאליות של רומא.

בנוסף, קלאופטרה הוא אחד הסרטים היקרים ביותר שצולמו אי פעם ועל אף שלא הצליח בקופות, הוא זכה בארבעה פרסי אוסקר והיה מועמד לחמישה נוספים. למשולש המנצח של הנשים המוכשרות שאחראיות לגרסה החדשה תצטרף לאטה קלוגרידיס ("פחמן משודרג", "אליטה: מלאך קרב") שתכתוב את התסריט. עם עוד תוספת של גל גדות, אין ספק שקלאופטרה הוא אחד הסרטים המצופים ביותר על אף שעדיין אין צפי ליציאתו.

 

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה