Kick & Fennick – ביקורת המשחק

בזמן שכולם היו עסוקים ב-E3 2016 והתרכזו במשחקים שהוצגו בו, אנחנו בדקנו משחק חדש בשם Kick & Fennick.
מה אנחנו חשבנו עליו? האם כדאי לכם לתת לו צ'אנס? המשיכו לקרוא את הסיקור ותגלו!

Kick & Fennick הוא משחק פלטפורמה אשר שוחרר לאחרונה וכמו המשחק TurnOn (שגם עליו עשינו סיקור לא מזמן) לא זכה להרבה הכרה משחקנים.
בסיקור הבא אנחנו עומדים להציג לכם את כל מה שטוב במשחק ביחד עם מה שרע בו, ונסביר לכם למה דווקא כן כדאי לכם לנסות את המשחק.
אחת הסיבות העיקריות שכדי לכם לרכוש את המשחק היא העובדה שהוא שוחרר לפלטפורמות רבות יחסית להרבה משחקים בשוק הגיימינג העכשווי אשר מגיעים בעיקר למחשב האישי וקונסולות ה- PS4 וה- Xbox One, וגם שמחיר המשחק די מוצדק יחסית לרמת החוויה ולאיכות שלו, אבל בסופו של היום הדברים שמשנים בעיקר הם העלילה, הויזואליות ובעיקר המשחקיות- אנחנו פה כדי להסתכל על המשחק מכל אחת מהבחינות הללו, אז בלי יותר הקדמות מיותרות בואו נתחיל בסיקור:

העלילה

המשחק מספר על ילד בשם Kick אשר מתעורר בעולם צבעוני, בהיר אך בכל זאת מסוכן, כאשר הוא משתמש ברובה ענקי בכדי לחסל אויבים רובוטיים ובכדי לקפץ ממקום למקום, מה שעוזר לו להגיע לאזורים רחוקים וגבוהים ממנו ולהמשיך את המסע שלו.
בדרך לגלות מה הוא עושה במקום הזה ולדעת מי הוא, Kick פוגש רובוט חברותי בשם Fennick (מה שיוצר לנו את שם המשחק מהשמות של שניהם- Kick ו- Fennick), הרובוט מציל אותו מרובוט ענקי ומסוכן אחר, וכאשר הוא עושה את זה נשברת לו הליבה בטעות.
השניים ממשיכים במסע שלהם במטרה להגיע למגדל הגבוה ביותר בעיר שם נמצאת ליבה חדשה בשביל Fennick, באותה הנקודה החוויה האמיתית של הסיפור מתחילה ושם תתחילו באמת להתעניין בו, כמובן של נספר לכם על ההמשך מכיוון שלא נרצה לתת לכם ספוילרים- אך אנחנו כן יכולים לומר לכם שהסיפור של המשחק הוא סיפור סוחף ואתם תתחברו אליו מהר מאוד.

 

KICK AND FENNICK

 

תמונה מן המשחק, Kick מימין ו-Fennick משמאל.

הויזואליות

לאחר שדיברנו על הסיפור, שהוא חלק חשוב מאוד במשחק הגענו אל המראה שלו, שכפי שהגיימרים האמתיים מבינינו ידעו- הוא הפרט הכי פחות חשוב במשחקים.
אך בכל זאת, מי לא אוהב משחקים עם גרפיקה טובה? טוב, המראה של המשחק הזה לא יאכזב אתכם אך הוא עדיין לא מדהים.
למשחק יש גרפיקה מצוירת וצבעונית והיא גורמת לו להרגיש חי, מה שבהחלט תורם מאוד לאווירה ולחוויה שלו, זה משהו שאהבתי במיוחד כאשר שיחקתי במשחק.
בנוסף, למרות שבמשחק תהיה לכם אפשרות ללכת רק בכיוון של שני צדדים, עדיין יש ברקע הרבה פרטים שנראים מדהים לדעתי האישית, וזה פרט שיגרום לכם לרצות לחקור את האזורים האלו בזמן שתשחקו בו.
אז כן, עם כל המשחקים שיוצאים היום ועם הרמה האפילו עוצרת נשימה של גרפיקה שאפשר להגיע אליה היום, Kick & Fennick לא נראה כמו משהו מיוחד ליד הרבה משחקים ששוחררו לאחרונה, אך למי שזה לא משנה ויתן לו הזדמנות בכל זאת- ייהנה מחוויה כיפית במיוחד.

המשחקיות

ועכשיו, אחרי שעברנו על שתי הבחינות הפחות חשובות במשחקים, הנה הגענו אל הדבר החשוב ביותר במשחקים- המשחקיות עצמה.
חוויית המשחקיות של Kick and Fennick לא תאכזב אתכם ואני ממליץ לכם לא לשפוט את המשחק על פי סרטונים או על פי המראה שלו מכיוון שיש בו הרבה יותר ממה שזה נראה.
במשחק אתם תלכו רק בשני כיוונים, תחסלו אויבים רובוטיים ותקפצו ממקום למקום בעזרת הרובה הענקי והשימושי שיש בידיכם, וכל זאת ביחד עם קרבות בוס נחמדים ומאתגרים אך לא יותר מדי ואפשר לומר שבמידה מסוימת המשחק אפילו "מרחם" עליכם- אלא אם כן תשחקו על הרבה הקשה ביותר, כמובן.

Kick & Fennick

ככל שתשחקו תקבלו שיפורים שונים ומעניינים לרובה שלכם וזה יעזור לכם בהמשך המשחק ויהיה לכם יותר קל לחסל אויבים, בוסים והרובה שלכם גם יקפיץ אתכם גבוה יותר.
אהבתי במיוחד את השיפורים במשחק והם גורמים לכם לרצות להמשיך לשחק ואף פעם לא יתנו לכם תחושה שאתם משחקים באותו השלב עם עיצוב קצת שונה ואויבים קצת יותר מסוכנים- במקום, הם יעשו בדיוק את ההפך ויגרמו למשחק להיות יותר כיף בשבילכם בשלב לשלב.

לסיכום, Kick & Fennick הוא משחק טוב מאוד לדעתי, וכמו שהזכרתי כבר הרבה מאוד פעמים בסיקור (אולי יותר מדי)- כדאי לכם לתת לו הזדמנות, אתם לא תתאכזבו או תתחרטו על כך.
המשחק זמין כעת לקונסולות ה- PS4, Xbox One, Wii U, וה- Playstation Vita במחיר של 14.99$, מחיר שלדעתי מוצדק מאוד.

Kick & Fennick- ציון סופי

עלילה - 7.5
גרפיקה - 7.5
משחקיות - 8.5

7.8

טוב מאוד

כדאי לכם לתת הזדמנות, אתם לא תתאכזבו או תתחרטו על כך.

User Rating: 5 ( 1 votes)

אודות רובי מטוסביץ'

השאר\י תגובה