יש גרסה פיזית ל-Killer Instinct!

משחק המכות הפופולארי של Rare מקבל סוף כל סוף גרסה פיזית, כאשר Killer Instinct: Definitive Edition זמין לרכישה מוקדמת כבר עכשיו ב-Amazon במחיר של 40$, והוא יצא מאוחר יותר השנה.

ב-Definitive Edition, אתם תקבלו יחד עם המשחק הרגיל את כל שלוש העונות (שזה כולל את כל הדמויות והשלבים), פס הקול המקורי של המשחק, חבילת סקינים עם Gold Gargos, ואת שני המשחקים הקלאסיים (שאני די בטוח שאתם מכירים, אבל אם לא, לכו ושחקו בהם – הם מעולים), Killer Instinct 1 ואת המשחק השני בסדרה. סביר להניח שאם תוכרז עונה רביעית למשחק אתם לא תמצאו אותה בעותק מאחר והגרסה הזו למשחק תצא מוקדם יותר מעונה חדשה.

KILLER INSTINCT DEFINITIVE EDITION

ה-Definitive Edition תצא אך ורק ל-Xbox One, ובמקרה ואתם רוצים חלופה דיגיטלית, אתם יכולים לקנות את ה-Supreme Edition, הכוללת את כל הדמויות משלוש העונות האחרונות, תחפושות לאותן דמויות, 2 חיזוקים לנקודות ה-XP שלכם, ו-18,000 זהב, במחיר יותר גבוה, של 50$.
ואם כבר מדברים על דמויות מעונה 3, שכחתי לציין ש-Eyedol תהיה הדמות האחרונה בעונה השלישית, והיא תצא ממש בקרוב – ב-22 ביולי!אתם מוזמנים לראות את הטריילר של Eyedol פה, ולומר לנו בתגובות מה אתם חושבים עליו, ועל הדרך מה אתם חושבים על ה-Definitive Edition!

KILLER INSTINCT EYEDOL

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה