בגודזילה נגד קינג קונג הולך להיות מנצח אחד

אדם וינגרד, במאי הסרט "גודזילה נגד קינג קונג" שיצא ב-2020, מודיע שהוא לא רוצה שהסרט יגמר בתיקו

סרטי "נגד" הם מאוד נדירים בתעשיית הקולנוע של הוליווד, נדיר מאוד לראות שתי דמויות אייקוניות אחת מול השנייה על המסך הגדול, בעיקר אם שניהם מגיעים משתי חברות הפקה שונות. לרוב, עימות זה מוביל לסוג של תיקו בין שני הצדדים, בין אם זה היה פרדי קרוגר נגד ג'ייסון, איש הזאב נגד פרנקנשטיין, באטמן נגד סופרמן או קינג קונג נגד גודזילה משנת 1962 מבית טוהו.

כעת, במאי החידוש לסרט של טוהו שיוצא ב-2020, אדם וינגרד, הודיע ש"גודזילה נגד קינג קונג" ייגמר עם מנצח.

אני רוצה שיהיה מנצח. הסרט המקורי היה מאוד כיפי, אבל הרגשת קצת מאוכזב שהסרט לא מחליט מי מנצח. אנשים עדיין מתווכחים עד היום מי ניצח בסרט המקורי. אז אני כן רוצה שאנשים יצאו מהסרט בהרגשה של "אוקיי, יש מנצח".

ראיון מלא בלינק הבא.

בזמן שסרטים כמו שציינו קודם תמיד נגמרו עם שני הלוחמים נופלים למוות משותף במאבק כמו איש הזאב ופרנקשטיין או איש הזאב ודרקולה, זה יהיה נחמד לראות מנצח סופי ב"גודזילה נגד קינג קונג" של חברת Legendary.

אבל משהו שוינגרד צריך לקחת בחשבון זה שהרבה פעמים ההחלטה הסופית של הסרט לא תלויה בבמאי, אלא בחברת ההפקה. הרבה פעמים ההפקה מחליטה שזה יהיה להם יותר רווחי שאף אחד לא יצא החלש יותר מבין השניים ולרוב יגיעו למצב של נצחון ריק כמו ב"פרדי נגד ג'ייסון" שנגמר עם פרדי קרוגר קורץ למצלמה, כאילו הוא ניצח.

בהנחה שוינגרד באמת יסיים את הסרט כך, אז ישנן סיבות עבור הנצחון של כל מפלצת. טוהו התחילו לייצר סדרת סרטים משלהם על גודזילה ויכול להיות שזו תהיה ההזדמנות המושלמת להפטר מהמפלצת לתמיד במערב. לעומת זאת, אפשר לראות את גודזילה מנצח כחלק מהעסקה של חברת Legendary עם טוהו לשימוש במפלצת שלהם. אין לנו את כל המידע שמאחורי הקלעים על מנת לנחש.

הסרט הבא בכיכובו של מלך המפלצות יהיה ב-22 במרץ 2019 וככל הנראה יכין אותנו לקראת העימות המצופה שיתרחש ב-22 במאי 2020.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה