גודזילה נגד קונג – טריילר רשמי ראשון

קרב המפלצות האפי של גודזילה נגד קונג עומד להתחיל ואנחנו מקבלים סוף סוף טריילר רשמי

כאשר שומעים יקום סינמטי, לרוב חושבים על היקומים המוכרים והמוצלחים של DC ו-Marvel, אבל יקום סרטים אחד שנשאר מתחת לראדר של מעריצי הקולנוע, זה יקום הסרטים של גודזילה, שראה את מלך המפלצות חוזר לגדולה לפני שנתיים בדרך לעימות המצופה שלו עם קינג קונג, שעשה את שובו ב"קונג: אי הגולגולת", בסרט החדש "גודזילה נגד קונג".

הסרט המצופה ראה לא מעט דחיות בעקבות שכתובי תסריט, דחיות בשביל תאריכי יציאה אטרקטיביים יותר וכמובן, המעכב המרכזי בעולם ליציאות סרטים, מגפת הקורונה. אז כשנודע שהסרט הולך לצאת מוקדם מהמצופה וכעת יגיע לאקרנים בעולם ולשירות הצפייה של HBO Max במרץ הקרוב, הופתענו ואפילו קצת התאכזבנו שרוב הסיכויים לא נזכה לראות את קרב המפלצות המצופה על המסך הגדול בארץ, וכעת לפי הטריילר הראשון של הסרט, הרצון למסך גדול רק גובר.

הסרט החדש של Warner Brothers רואה את בני האדם לוכדים את קונג, לא בשביל צרכים אנוכיים כמו בכל הגרסאות של "קינג קונג", אלא בשביל שילחם בגודזילה, למה? ובכן, מסתבר שגודזילה מאוד מאוד עצבני מסיבה מסוימת.

הסיבה ככל הנראה תהיה קשורה לסוף הסרט הקודם, שראה את נבל הסרט עם אחד הראשים של גידורה, מה שרבים מאמינים יוביל ל-Mecha Godzilla בסרט זה, אבל יכול להיות שזה פשוט קרב בין מלכים על שליטה של הכוכב הקטן שלנו ולשמחתנו, נראה שמצפה לנו קרב מסיבי עם חזרתם של חלק מהכוכבים של הסרט הקודם כמו מילי בובי בראון.

הקרב המצופה יתחיל ב-26 במרץ 2021.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה