Kingdom Come Deliverance

Kingdom Come: Deliverance יגיע מאת Deep Silver

Warhouse Studios ו-Deep Silver הכריזו היום על שיתוף הפעולה בשחרור משחק התפקידים בימי הביניים החדש Kingdom Come: Deliverance, שיגיע ב-2017.

"זו הזדמנות מעולה להביא את Kingdom Come: Deliverance ליותר שחקנים מסביב לעולם. הכשרון הטוב ביותר שלנו הוא ליצור משחק יוצא דופן. עם Koch Media [חברת האם של Deep Silver] כשותפה חזקה יהיה לנו את הסיכוי להגיע לקהל רחב הרבה יותר," אמר Martin Frývaldský, מנכ"ל Warhouse Studios.

Koch Media תפרסם את המשחק דיגיטלית ופיזית ל-PlayStation 4, Xbox One ואף למחשב האישי תחת התגית של Deep Silver, שלפיה מבטיחה איכות אדירה. כל הגרסאות של המשחק יגיעו בתאריך השקה משותף, שיוכרז על ידי החברות בעתיד הקרוב.

"אנחנו מעריכים את זאת ש-Warhouse Studios הלכה בדרכה וגיבשה חזון חזק על ידי גיוס קהילה רחבה בערוצים שלהם. אנחנו מצפים להיות חלק מהשלב הבא, לפרסם את Kingdom Come: Deliverance על הקונסולות ולעזור עם שיווק העותקים הפיזיים של המחשב האישי." אמר ד"ר Klemens Kundratitz, מנכ"ל Koch Media.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה